Patvirtinti pagrindiniai „Žaliojo žibinto korpuso“ veikėjai

Patvirtinti pagrindiniai „Žaliojo žibinto korpuso“ veikėjai

Geros naujienos filmų pagal „DC“ komiksus gerbėjams! 2020 metais pasirodysiančiame filme „Žaliojo žibinto korpusas“ (angl. „Green Lantern Corps“) pasirodys du žymiausi Žalieji žibintai visoje „DC“ komiksų visatoje – Johnas Stewartas ir Halas Jordanas. Tai paskelbė neseniai patvirtinti filmo scenaristai Davidas S. Goyeris ir Justinas Rhodesas, rašo „The Hollywood Reporter“.

Halo Jordano istoriją jau matėme nepavykusiame 2011 metų filme „Žaliasis žibintas“ (angl. „Green Lantern“), kuriame veikėją įkūnijo Ryanas Reynoldsas. Tuo tarpu tai bus pirmasis kito Žaliojo žibinto, Johno Stewarto, pasirodymas didžiajame ekrane. Iš pasirodžiusių pranešimų panašu, kad abu veikėjai bus pagrindiniai ir nė vienas nebus nustumtas į antrąjį planą.

Tik pasirodžius patvirtinimui, kad Johnas Stewartas pasirodys „DC“ filmuose, šiųmetinis  „Emmy“ statulėlės laureatas, aktorius Sterlingas K. Brownas savo „Twitter“ paskyroje paskelbė, kad jei dar yra ieškomas Johno Stewarto vaidmens atlikėjas, S. K. Brownas norėtų išbandyti save. Anksčiau buvo skelbta, kad Johną Stewartą galėtų suvaidinti mažai žinomas aktorius Andre Gordonas.

Ne ką mažiau svarbi naujiena yra ta, kad rašyti scenarijaus po trejų metų pasirodančiam filmui „Žaliojo žibinto korpusas“ sės Davidas S. Goyeris ir Justinas Rhodesas. Davidas S. Goyeris yra ryški asmenybė, jeigu kalbėtume apie „DC“ komiksų ekranizacijas. Šis kūrėjas parašė scenarijus „Žmogui iš plieno“ (angl. „Man of Steel“) bei „Betmenui prieš Supermeną: teisingumo aušrai“ (angl. „Batman v Superman: Dawn of Justice“), prieš tai svariai prisidėjo prie garsiosios Christopherio Nolano „Tamsos riterio“ (angl. „Dark Knight“) trilogijos.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles