Paskelbtas oficialus antrosios „LEGO filmas“ dalies pavadinimas

Paskelbtas oficialus antrosios „LEGO filmas“ dalies pavadinimas

Turime puikių naujienų tiems, kurie ilgai laukė antrosios „LEGO filmo“ (angl. „The LEGO Movie“) dalies! Šiandien kino kompanija „Warner Bros“ paskelbė oficialų šios istorijos tęsinio pavadinimą ir išleido pirmąjį filmo logotipą. Po ilgų svarstymų ir planavimų, antroji filmo dalis vadinsis „LEGO filmas 2: Antroji dalis“ (angl. „The LEGO Movie 2: The Second Part“). Toks paprastas, tačiau iškart šypseną keliantis pavadinimas kino teatrų ekranuose sužibės jau kitąmet.

Naujasis filmo logotipas panašus į tą, kurį matėme jau pirmajai šio filmo daliai sukurtame logotipe, tik šis yra juodame fone ir visai kitokiomis raidžių spalvomis. Tačiau tai yra pagrindinis įrodymas, kad filmo tęsinys jau atkeliauja į kino teatrus. Pirmąją „LEGO filmo“ dalį išvydome prieš penkerius metus ir tai buvo tikra staigmena visiems žiūrovams. Ar jau praėjo kiek per daug laiko tarp šių dalių? Pamatysime. Kompanija „Warner Bros“ yra įsitikinę, kad žiūrovai tikrai norės pamatyti bent jau antrąją šios istorijos dalį, jeigu ne dar daugiau. Išsamiau apie tai, kas laukia antrojoje dalyje, papasakota nebuvo, tačiau iš pavadinimo jau galima spėti, kad antroji dalis bus tęsinys, o ne nauja istorija. „LEGO filmo“ pirmosios dalies pabaiga atskleidė, kad tikrasis pasaulis ir pasaulis, okupuotas šių populiarių žaislų, egzistuoja kartu, tad tikriausiai lydima šios minties, bus tęsiama tolimesnė LEGO istorija. Jau žinome, kad į šią istoriją kūrėjai įpins ir LEGO Duplo idėją, kuri turėtų vaizduoti berniuko seserį iš pirmosios dalies. Prodiuseris Chris‘as McKay’us pernai paaiškino, kad tęsinys plačiau pasakos apie berniukų ir mergaičių skirtumus LEGO pasaulyje.

Deja, režisieriai Phil‘as Lord‘as ir Chris‘as Miller‘is negrįžo režisuoti „LEGO filmas 2: Antroji dalis“. To priežastis – filmas „Solo: Žvaigždžių karų istorija“ (angl. „Solo: A Star Wars story“), kurio prodiuseriais tapo būtent šis duetas. Tačiau kiek vėliau jie buvo atleisti nufilmavus didžiąją dalį filmo. Ir kai tik tai nutiko, jie grįžo į LEGO tęsinio kūrybos komandą, perrašyti scenarijaus ir labiau prie šio filmo prisidėjo kaip prodiuseriai. Filmo „Troliai“ (angl. „Trolls“) režisierius Mike‘as Mitchell‘as užsiminė ar tiesiog paskleidė gandą, jog tikriausiai jis bus „LEGO filmas 2: Antroji dalis“ režisierius. O tuo tikrai būtų galima pasidžiaugti, kadangi jis jau įrodė, kad gali sukurti tikrai sėkmingą filmą apie žaislus! O ilgai lauktas filmas „LEGO filmas 2: Antroji dalis“ į kino teatrus atvyksta jau 2019 m. vasario 8 d.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles