Paskelbtas naujai perdaryto filmo „Drugelis“ anonsas

Praėjus 45-eriems metams po to, kai originalus filmas pasirodė kino teatruose, kino kompanija „Bleecker Street“ išleido pirmąjį perkurto 1973 m. filmo „Drugelis“ (angl. „Papillon“) anonsą. Aktoriai Charlie‘is Hunnam‘as ir Rami Malek‘as įkūnys istorijos autorių Anrį Šarjerą  ir kalinį Luisą Degą, kuriuos ankstesnėje filmo versijoje vaidino aktoriai Steve‘as McQueen‘as ir Dustin‘as Hoffman‘as. Bus tikrai įdomu pamatyti, kaip šio filmo gerbėjai reaguos į juostos perkūrimą, ypač po to, kai atsirado kvestionuojančių šios juostos istorijos tikrumą.

Originalus autobiografinis romanas „Drugelis“, pagal kurį vėliau buvo sukurtas filmas, pirmą kartą buvo išleistas Prancūzijoje, 1969 m. Jos autorius – H. Charriere’as pasakoja savo išgyventą istoriją, kai buvo įkalintas 14-kai metų, nuo 1931 iki 1945 m., už žmogžudystę, kurios nepadarė. H. Charriere’as, pravardę „Papillon“, kuri prancūzų kalboje reiškia drugelį, gavo dėl to, kad turi drugelio tatuiruotę ant krūtinės, kuri įrodo, jog istorija, kurią jis atskleidė knygoje, yra tikra, nors visada būdavo tokių, kurie teigdavo priešingai. Knygos autorius ir pagrindinis herojus iki pat savo mirties įrodinėjo, kad istorija yra tikra, tačiau abejonės buvo pradėtos sėti tada, kai prancūzų žurnalistas Gerard‘as de Villiers‘as savo knygoje „Prisegtas drugelis“ (pranc. „Papillon épinglé“) teigė, kad tik 10% H. Charriere’o knygoje pateiktos informacijos yra tiesa. G. Villiers‘as rašė, kad šioje knygoje yra labai daug panašumų su 1938 m. rašytojo Rene Belbenoit‘o parašyta knyga „Dry Guillotine“, kurioje taip pat pasakojama apie autoriaus įkalinimą ir pabėgimą iš Prancūzijos kalėjimo.

Nepriklausomai nuo to, tikra ši istorija ar ne, daugybė žiūrovų šį filmą įvertino kaip kino klasiką. Perkuriamą filmą režisuos Michael‘as Noer‘is, o scenarijaus autoriumi tapo Aaron‘as Guzikowskis, kuris scenarijų rašė filmui „Kaliniai“ (angl. „Prisoners“). Filmavime kaip antraplaniai aktoriai dalyvauja Tommy Flanagan‘as, Eve Hewson ir Roland‘as Moller‘is.

Kompanija „Bleecker Street“ turėjo sunkumų dėl filmo išleidimo datos rugpjūčio 24 d., kadangi šią dieną kino teatruose pasirodys ir tokie filmai kaip „Slendermenas“ (angl. „Slender Man“), „Replicas“ ir „A.X.L.“, tad filmui „Drugelis“ tai tikrai nemaža konkurencija. Visgi data lieka ta pati ir jau šių metų rugpjūčio 24 d. filmas turėtų pasirodyti kino teatruose. Deja, kol kas kalbama, kad tai bus tik ribotas filmo išleidimas, nors tai ir nebuvo oficialiai patvirtinta. Tad galbūt po kelių savaičių nuo premjeros, filmas bus pradėtas rodyti ir platesnei auditorijai.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles