„Netflix“ pristato antrąjį serialo „Mirties užrašai“ anonsą

Kiek anksčiau šią savaitę naujojo „Netflix“ serialo „Mirties užrašai“ (angl. „Death Note“) režisierius Adamas Wingardas pasidalino serialo plakatu, o šiandien galime pasidžiaugti ir antruoju anonsu, pristatančiu garsiąją japonų mangos komiksų ekranizaciją.

Tamsiame ir serialo paslaptingumą išlaikančiame anonse pirmą kartą išvystame ir mirties dievą Ryuką, kurį suvaidins aktorius Willemas Dafoe. Režisierius A. Wingardas prasitarė, jog klasikinį „Mirties užrašų“ anime serialą jis bandys perkelti į naują lygį ir stengsis, jog žiūrovui jis pasirodytų realistiškas bei baugokas. Žinant, jog ankstesnis japonų bandymas šį anime perkelti į kino ekranus filmo pavidalu nelabai pasisekė – tai bus nemažas iššūkis.

Serialo veiksmas suksis apie mokinį atradusį antgamtinį sąsiuvinį, kurį Žėmėn numetė mirties dievas (šinigami) vardu Ryukas. Sąsiuvinis suteikia galimybę jo turėtojui nužudyti bet kurį žmogų įrašius jo vardą ir pavardę bei žinant kaip tas žmogus atrodo. Moksleivis, vardu Laitas, nutaria sąsiuvinio pagalba sukurti naują pasaulį be blogio ir tapti jo „Dievu“. Kelią jam nuolatos pastoja jį bandantis sučiupti detektyvas, žinomas L pseudonimu.

„Mirties užrašai“ oficialiai bus pradėtas rodyti rugpjūčio 25 dieną „Netflix“ platformoje.

Taip pat skaitykite

Komentarai

  1. slavkonsas / 2017 liepos 1

    serialo? cai siaip filmas bus