Po dviejų savaičių kino teatruose, „Pirmyn“ keliauja į interneto erdves

Po dviejų savaičių kino teatruose, „Pirmyn“ keliauja į interneto erdves

Vykstant didžiajam persikraustymui iš uždarytų kino teatrų į skaitmeninę erdvę, „Disney“ studija taip pat puolė tvarkyti situacijos su nepavykusiu animacinio filmo „Pirmyn“ (angl. „Onward“) išleidimu. Naująjį studijos „Pixar“ kūrinį jau nuo šio penktadienio galima nusipirkti internete už 20 dolerių, o po dviejų savaičių, filmas debiutuos „Disney+“ platformoje.

„Pirmyn“ persikraustymas įvyko praėjus tik dvejoms savaitėms po jo išleidimo kino teatruose. Nors nuo premjerinio savaitgalio iki dabar šis filmas vis dar yra pirmoje vietoje pagal pelną, tai mažai ką sako žinant, kad kino industrija neseniai patyrė blogiausią laikotarpį per du dešimtmečius. „Pirmyn“ spėjo surinkti tik pusę savo masiško beveik 200 milijonų dolerių biudžeto, o reikalams taip pat nepadėjo nusivylusių kritikų apžvalgos, kurie tikėjosi daugiau iš anksčiau šedevrus pumpavusios animacinių filmų studijos.

„Pirmyn“ tėra tik vienas iš nedaugelio filmų, sulaukusių panašaus likimo. Norėdamos kaip įmanoma sumažinti nuostolius dėl užsidariusių kino teatrų, visos studijos pradėjo sekti „Universal“ pavyzdžiu. Didžiąją dalį šių metų filmų, net ir pelningiausius projektus kaip „Ežiukas Sonic“ (angl. „Sonic the Hedgehog) bei „Pašėlę vyrukai 3“ (angl. „Bad Boys for Life“), jau galima anksčiau laiko nusipirkti skaitmeninėje erdvėje. Tuo viskas toli gražu nesibaigs, nes dabar studijos pagal finansinius rezultatus spręs ar apskritai verta artimiausiu metu išleisti filmus į kino teatrus. Pavyzdžiui, „Warner Bros“ jau paskelbė svarstanti apie galimybę visiškai praleisti birželį pasirodysiančio „Nuostabiosios moters“ (angl. „Wonder Woman“) tęsinio išleidimą ir iškart pradėti internetinius pardavimus. Bet kokiu atveju, tai yra didžiulis smūgis kino teatrams, galintis kaip reikiant pakeisti industriją.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles