Lucas Bessonas neatmeta idėjos kurti „Valeriano“ tęsinį

Lucas Bessonas neatmeta idėjos kurti „Valeriano“ tęsinį

Nors ilgus metus brandinta Luco Bessono kosminė opera „Valerianas ir Tūkstančio planetų miestas“ (angl. „Valerian and the City of Thousand Planets“, 2017 m.) pagal bilietų pardavimus (angl. „box office“) patyrė fiasko, režisierius nenuleidžia rankų. Dar liepą jis paskelbė, kad jau turi scenarijų pirmajam tęsiniui ir ruošia dar vieną. Kadangi „Valerianas“, iki šiol pats brangiausias tiek Prancūzijos, tiek visos Europos filmas, kino salėse surinko vos 225 mln. JAV dolerių, atrodė, kad projektas yra miręs, palaidotas, apraudotas ir pamirštas. Anaiptol – L. Bessonas palieka atviras duris.

Duodamas interviu amerikiečių interneto portalui „Collider“, Lucas Bessonas aiškiai pareiškė, kad „Valeriano“ karjera dar nėra baigta, kadangi metų pabaigoje šis filmas bus išleistas DVD ir Blue-Ray formatu. Tad „Valerianas ir Tūkstančio planetų miestas“ dar turi antrą galimybę ir finansinis fiasko dar gali pavirsti į visai neblogą rezultatą.

„Žinote, jei su video, DVD/ Blue-Ray ir VOD (filmas pagal pageidavimą) pasiseks… (…) Manau, kad yra dar daug žmonių, kurie girdėjo kitus kalbant apie šį filmą ir norės jį pamatyti. Galbūt ne tiek, kad eitų į kino teatrą, tačiau tam yra DVD ar VOD. Taigi, pažiūrėsime, kaip viskas klostysis, kokie bus reikalai… Bet jei pasiseks, taip, aš tikrai noriu kurti tęsinį“, kalbėjo režisierius, patikinęs, kad tęsinys būtų vaidybinis, o ne animacinis filmas.

Tačiau net jei šios viltys neišsipildys, L. Bessonas to per daug neima į plaučius: „Bet jei nepasiseks, tai nieko tokio, nes man vis tiek patiko juos [tęsinius] rašyti“.

Belaukdamas galutinių „Valeriano“ pasirodymo rezultatų L. Bessonas jau pradėjo filmuoti savo naują ilgametražį, kuriame pasirodo dar viena kieta odiniais drabužiais apsitempusi herojė – „Ana“ (angl. „Anna“). Priešingai, nei teigė anksčiau sklandę gandai, tai nebus 2014 m. sukurto fantastinio filmo „Liusi“ (angl. „Lucy“) tęsinys. Pagrindinį vaidmenį naujame filme atliks Sasha Luss, juostoje taip pat pasirodys Cillianas Murphy’is, Luke‘as Evansas ir Hellen Mirren. Filmo premjeros data kol kas nežinoma.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles