Pagaliau! „Keršytojų“ veikėjų fotosesija

Pagaliau! „Keršytojų“ veikėjų fotosesija

Internetas sprogsta nuo pasipiktinusių „Keršytojų“ (angl. „The Avengers“) ir kitų Marvel studijos filmų gerbėjų. Pykčio priežastis paprasta – jų laukiamas filmas turėtų pasirodyti 2018 metų gegužės mėnesį, o informacijos apie jį nėra tiek daug, kiek norėtųsi. Trūksta nuotraukų ir vis dar nėra pasirodęs pristatomasis filmukas.

Kompanija, siekdama nuraminti gerbėjus,  pastarosiomis dienomis vis tik šį tą pateikė: pasisakymas apie visatos pasikeitimą po ketvirtojo „Keršytojų“ filmo, spekuliacijos apie artėjančią anonso datą ir kai kas labiau apčiuopiamo – nuotraukos.

Vakar Jungtinėse Amerikos Valstijose leidžiamas populiariosios kultūros žurnalas „Vanity Fair“ pasidalino keturiais žurnalo viršeliais. Kiekviename iš jų galime išvysti skirtingus herojus iš greitai pasirodysiančio filmo „Keršytojai: Begalybės karas“ (angl. „The Avengers: Infinity War“). Keturis minėtus viršelius iš viso puošia net 17 filmo herojų. Be viršelių pasidalinta ir dar keliomis nuotraukomis iš fotosesijos užkulisių (viršelius ir nuotraukas galite pamatyti galerijoje apačioje). Šitaip filmo žvaigždės paminėjo Marvel visatos kine (MCU) dešimtmetį – mat 2008 m. pasirodė pirmasis MCU kurtas filmas „Geležinis žmogus“ (angl. „Iron Man“).

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles