T. J. Milleris atskleidė savo planus „Deadpool“ visatoje

T. J. Milleris atskleidė savo planus „Deadpool“ visatoje

Zacho Galifinakio Alanas iš „Pagirių Las Vegase“ (angl. „The Hangover“), Steve’o Carellio Brikas iš „Žinių vedėjo“ (angl. „Anchorman“), Benderis iš „Futuramos“ – visi jie nėra nei pagrindiniai filmų veikėjai, nei didžiausios žvaigždės. Jų vaodmenys dažnai įvardinama terminu comic relief – tai veikėjai, kurių darbas yra praskaidrinti nuotaiką žiūrovams, įnešti šviesaus kontrasto, kai filmas pradeda prarasti energiją bei nuotaiką. Nors iš pirmo žvilgsnio tai atrodo lyg antraeilė pareiga, neretai po filmo prisimename būtent šių veikėjų frazes ar veiksmus. „Deadpool“ gerbėjams puikiai pažįstamas Vyzelis buvo neblogas comic relief, tačiau dabar jo ateitis šioje serijoje nebeaiški.

T. J. Millerio problemos prasidėjo dar prieš keletą metų – 2016-aisiais aktorius susimušė su „Uber“ vairuotoju po ginčo apie Donaldą Trumpą, po metų buvusi mergina T. J. Millerį apkaltino smurtu, tačiau paskutinis įvykis, perpildęs taurę, įvyko šių metų balandį. Aktorius, važiuodamas traukiniu iš Vašingtono į Niujorką, specialiosioms tarnyboms pranešė, jog kartu važiuojanti moteris krepšyje slepia bombą. Atvykę pareigūnai vagone nerado nei sprogmens, nei paties T. J. Millerio. Vėliau paaiškėjo, jog stipriai neblaivus vyras priekabiavo prie minėtosios moters ir dėl to buvo išvarytas iš traukinio. Dėl šios „išdaigos“ jam gresia iki penkerių metų kalėjimo.

Šios priežastys ir buvusių kolegų nusiskundimai dėl neprofesionalumo filmavimo aikštelėje pasibaigė Millerio atleidimu iš serialo „Silicio slėnis“ (angl. „Silicon Valley“) bei antrojo „Deadpool“. Neslūgstant kalboms apie tai, kad Vyzelis nepasirodys ir trečioje filmo dalyje, aktorius įsitraukė į diskusiją: „Bičiuliai. Kol kas nėra jokių planų dėl „Deadpool 3“. Esu pasirašęs kontraktą, pagal kurį turiu pasirodyti, tačiau sakyti, kad turiu pasirodyti kažkur, kas dar neegzistuoja, yra tas pats, kas sakyti „Patvirtinta, kad T. J. nesireinkarnuos į dramblį“.“

Kitame „Twitterio“ įraše aktorius patikslino, kad jo pasirodymas „X-Force“ išvis nebuvo planuojamas, tad jei „Deadpool“ visata persikels su nauju vardu, nemaža tikimybė, jog Vyzelio didžiuosiuose ekranuose daugiau nebeišvysime.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles