Surastas režisierius ketvirtam „Žvaigždžių kelio“ filmui

Surastas režisierius ketvirtam „Žvaigždžių kelio“ filmui

Po nelabai finansiškai sėkmingos 2016 m. pasirodžiusios juostos „Žvaigždžių kelias į begalybę“ (angl. „Star Trek Beyond“) šiai serijai sunkiai sekėsi atsitiesti naujam filmui. Keletas režisierių bandė pateikti savo viziją, tarp jų net ir Quentinas Tarantino, tačiau jie visi pasitraukė dar neprasidėjus filmavimams. Vis dėlto „Paramount“ studija šiuo metu drąsiai juda su ketvirtu „Žvaigždžių kelio“ filmu ir nauju režisieriumi Mattu Shakmanu.

M. Shakmanas yra televizijos veteranas, režisavęs garsių serialų kaip „Sostų karai“ (angl. „Game of Thrones“) bei „Filadelfijoje visada saulėta“ (angl. „It‘s Always Sunny in Philadelphia“) epizodus, tačiau industrijoje ką tik rimtai išgarsėjęs po sėkmingo „Marvel“ serialo „VandaVizija“ (angl. „WandaVision“), surinkusio 23 Emmy nominacijas. Po šios sėkmės režisierius gavo nemažai projektų, iš kurių jis pasirinko režisuoti naująjį „Žvaigždžių kelio“ filmą.

Šiuo metu gerbėjai laukia žinių, ar pagrindiniai filmų serijos aktoriai pasirodys ketvirtoje dalyje, mat jų sugrįžimas dar nėra oficialiai paskelbtas. Tikimasi, kad siužetas toliau tęs istoriją, pradėtą režisieriaus J. J. Abramso 2009 m. Tačiau ilgai laukti naujienų nereikės – radusi savo režisierių „Paramount“ studija spartina šio filmo gamybą ir jau tikisi pradėti filmavimus kitų metų pavasarį.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles