Aiškėja naujojo Indianos Džounso filmo pasirodymo data

Aiškėja naujojo Indianos Džounso filmo pasirodymo data

Apie garsiosios Indianos Džounso franšizės prikėlimą yra kalbama jau ne vienerius metus ir niekas neabejoja, kad legendiniai filmai galiausiai susilauks ir daugiau tęsinių. Dabar skelbiama, kad aiškėja ir naujojo franšizės filmo premjeros data – ji yra numatoma 2018 metų paskutiniajame ketvirtyje.

Tai išsiaiškino tinklapis „Ain‘t It Cool“, kurio žurnalistai garsėja dėl sugebėjimų prisikasti prie slapčiausių Holivudo detalių. Jiems apie tokius planus pranešė Indianos Džounso franšizę valdančios „Lucasfilm“ prodiusavimo kompanijos atstovas. Oficialiai tokia žinia, be abejo, nėra patvirtinta, tačiau pastaruoju metu apie galimą garsiųjų filmų tęsinį buvo itin daug kalbų, todėl tokia įvykių eiga yra tikrai tikėtina.

Pati „Lucasfilm“ prezidentė Kathleen Kennedy yra sakiusi, kad ši franšizė jiems yra itin svarbi ir kad jos tęsinių mes turėtume sulaukti. Kaip teigia „Ain‘t It Cool“ žurnalistai, „Lucasfilm“ suskubo pradėti tęsinio kūrimo procesą iškart po „Juros periodo pasaulio“ (angl. „Jurassic World“) sėkmės. Pastarasis filmas yra laikomas „Juros periodo parko“ (angl. „Jurassic Park“) tęsiniu, tačiau tiesiogiai nesisieja su ankstesniais filmais, o būtent tokį modelį „Lucasfilm“ ir norėtų pritaikyti Indianos Džounso filmams.

Visai tikėtina, kad 72 metų Harrisonas Fordas, ankstesniuose keturiuose filmuose įkūnijęs legendinį archeologą, jau nepasirodys tokio pobūdžio veiksmo filme, todėl jau kurį laiką yra ieškoma jį galinčio pakeisti aktoriaus. Nenuostabu, kad daugelio žmonių akys krypsta į „Juros periodo pasaulio“ ir „Galaktikos sergėtojų“ (angl. „Guardians of the Galaxy“) žvaigždę Chrisą Prattą.

Nors aktorius visomis progomis neigė gandus, kad jam jau buvo pasiūlyta įkūnyti naująjį Indianą Džounsą, ilgainiui buvo pasirodę pranešimai, jog jį pasirinko pats Stevenas Spielbergas. Žinant tai, jog Holivude niekas nedrįsta prieštarauti legendiniam režisieriui, tikėtina, kad C. Prattas taps dar vienos franšizės pažiba.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles