Pirmajame „Kung Fu Panda 3“ anonse – iš koto verčiantis tėvo ir sūnaus susitikimas

Animacijos studija „DreamWorks Animation“, pirmiausia į internetus paleidusi trumpą kinišką tyzeriuką, galiausiai pristatė pilną normalų „Kung Fu Panda 3“ (angl. „Kung Fu Panda 3“) anonsą, kuris nuo pat pradžios primena apie herojų, kurį jau buvome spėję pamiršti – nerangų rytų kovų menų meistrą pandą Po.

Anonsas be įvairiausių treniruočių parodo be galo juokingą tėvo ir sūnaus susitikimo sceną. Kaip pranešama, istorija pasakos apie nuolatines Po treniruotes ir galiausiai – susivienijimą su tėvu. Viskas gražu, tačiau greit ramybė pasikeičia, kai į Po ir jo draugų gyvenimą įsibrauna dar vienas neprašytas svečias – blogasis ir magiškasis bulius Kai.

Akivaizdu, kad jau antrojoje dalyje grybštelėta trumpa Po gyvenimo istorijos dalelė bus dar labiau plėtojama šiame filme, greičiausiai matysime nemažai vaikystės akimirkų, bus pristatytos ir naujos pandos, kurių vieną, Mei Mei, įgarsins Rebel Wilson. Savaime suprantama, daug dėmesio bus skiriama ir dabartiniams laikams.

Prie jau seniai pažįstamų ir žinomų balso aktorių kolektyvų prisijungė ir tikrai žinomos žvaigždės. Pirmiausia – ekrane matytas Po tėvas Li yra įgarsinamas „Bręstančio blogio“ (angl. „Breaking Bad“) ir naujosios „Godzilos“ (angl. „Godzilla“) žvaigždės Bryano Cranstono. Didžiausią serijos blogietį, pirmąjį antgamtinių galių turintį veikėją bulių Kai įgarsins Oskaro laureatas J. K. Simmonsas. „Per visą gyvenimą esu suvaidinęs įvairiausių kietuolių. Mėgstu maišyti vaidmenis, noriu būti įvairius vyrukus galintis įkūnyti aktorius. Arba, kaip šiuo atveju, įvairius monstrus“, – teigė aktorius J. K. Simmonsas.

Pagrindiniams veikėjams savo balsus paskolino Jackas Blackas, Angelina Jolie, Jackie‘is Chanas, Sethas Rogenas, Lucy Liu, Davidas Crossas, Jamesas Hongas, Dustinas Hoffmanas ir kiti aktoriai.

Trečioji „Kung Fu Panda“ pasaulio kino teatrus pasieks kitų metų sausio 29 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles