Tommy‘is Lee Jonesas suvaidins Edvardą Nortoną

Tommy‘is Lee Jonesas suvaidins Edvardą Nortoną

Penktame filme apie buvusio CŽV agento Džeisono Borno nuotykius įvyko solidus aktorinis papildymas. Kaip praneša leidinys „Variety“, prie filmo aktorių kolektyvo prisijungė Oskaro laureatas Tommy‘is Lee Jonesas, kuriam teks suvaidinti aukštas pareigas užimančio žvalgybos departamento pareigūną vardu Edvardas Nortonas.

Juokingiausia, jog aktorius Edvardas Nortonas ketvirtame „Borno“ filme suvaidino vieną svarbesnių personažų.

Kokio mąsto bus šio personažo reikšmė naujame filme, nepranešama. Manoma, jog jis bus toks pat svarbus, kaip ankstesniuose filmuose buvo Briano Coxo ir Chriso Cooperio suvaidinti personažai.

Penktasis filmas sugrįš prie ištakų ir toliau tęs Džeisono Borno istoriją. Toks studijos „Universal“ sprendimas buvo priimtas dėl ne itin džiugių ketvirtos dalies „Bornas. Palikimas“ (angl. „Bourne. Legacy“) pajamų. Juosta, kurioje pagrindinį vaidmenį atliko Jeremy‘is Renneris sugebėjo užsidirbti vos 261 milijoną dolerių su 125 milijonų biudžetu.

Pagrindinį vaidmenį naujame „Borne“ ir vėl atliks Mattas Damonas, kuris sutiko ir vėl įkūnyti amneziją patyrusį agentą su sąlygą, kad filmą ir režisuos paskutinių dviejų trilogijos dalių kūrėjas Paulas Greengrassas. Pagrindinį antagonistą gali suvaidinti Viggo Mortensenas, o Borno draugę ir koordinatorę vėl įkūnys Julia Styles. Taip pat juostoje pasirodys iš mokslinės fantastikos filmo „Ex Machina“ (angl. „Ex_Machina“) žinoma Alicia Vikander.

Filmavimas bus pradėtas jau šių metų rudenį, o juostos premjera turėtų pasiekti pasaulio kino teatrus jau kitų metų liepos 29 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles