Naujame „Tamsių vietų“ anonse – seniai vykusių skerdynių tyrimas

Dar visai neseniai kinus šturmavusio „Pašėlusio Makso: įtūžio kelio“ (angl. „Mad Max: Fury Road“) žvaigždės Nicholas Houltas ir Charlize Theron dar kartą susivienija naujam filmui, tik šįkart visai kitokiomis aplinkybėmis. Naujausiame „Tamsių vietų“ (angl. „Dark Places“) anonse plačiau pristatoma kraupi vienos moters gyvenimo istorija ir praeities šešėlių atskleidimas.

Savaime suprantama, tai yra tik fikcija, nors greičiausiai ji yra paremta kokia nors panašia realia situacija. Šią fikciją tokiu pat pavadinimu pirmiausia parašė Gillian Flynn, kurios vieną kriminalinį romaną jau matėme ir dar pernai – „Dingusioji“ (angl. „Gone Girl“). Tuomet filmas buvo be galo sėkmingas finansiškai, o ir filmų žiūrovai jį sutiko labai palankiai. Pirmojo romano ekranizacija uždegė žalią šviesą ir kitų romanų perkėlimui į didžiuosius ekranus.

Anonse matome istoriją apie moterį vardu Libė, kuri dar būdama mergaite išgyveno tragišką įvykį. Sutiktas vaikinas padeda jai aiškintis visus praeities įvykius ir apšviesti tamsius kraupios žmogžudystės kampelius. Šis anonsas leidžia suprasti, kad filmo metu daug keliausime tarp dabarties ir praeities, taip bandydami suprasti, kas įvykdė tokį žiaurų nusikaltimą ir kokių motyvų vedami.

Visoje šioje kelionėje Libei ir jo naujajam kolegai Lailui gelbsti buvusių policininkų ir tyrėjų klubas, kurie savo laiku narplioja keistas ir neišaiškintas žmogžudystes bei kitus nusikaltimus. Pritrūkusi pinigų Libė sutinka iš naujo tirti praėjusį gyvenimo etapą ir aplankyti vaikystės prisiminimuose įsikirtusius namus. Ji lieka šokiruota, kai suvokia, kad visas klubas tiki apkaltinto jos brolio Beno nekaltumu ir teigia, kad nusikaltėlis vis dar laisvėje. Pradėjus viską aiškintis į paviršių iškyla senai užmiršti ir labai nemalonūs išgyvenimai.

Pagrindinius vaidmenis filme atlieka Charlize Theron ir Nicholas Houltas, kartu su Chloe Grace Moretz, Christina Hendriks, Corey‘is Stollas, Tye‘us Sheridanas ir kiti.

„Tamsios vietos“ kinus turėtų pasiekti rugpjūčio 7 dieną.

Taip pat skaitykite

Komentarai

  1. Komentatorė / 2015 birželio 21

    Ištaisykit pavadinimą – ne ,,senai“, o ,,seniai“. Kalbant apie laiką vartojamas seniai, nes senai gali tik atrodyti žmogus, gyvūnas, daiktas ar pan.

  2. Vainius Eiva / 2015 birželio 22

    Ačiū už pastebėjimą. Redagavimo metu praleidau.