„Galaktikos sergėtojai 3“ nebepasirodys laiku, „Marvel“ keičia savo filmų datas

„Galaktikos sergėtojai 3“ nebepasirodys laiku, „Marvel“ keičia savo filmų datas

„Galaktikos sergėtojai“ (angl. „Guardians of the Galaxy“) turėjo būti pirmoji „Marvel“ trilogija, kurios visus filmus kūrė tas pats režisierius, tačiau viskas pasisuko netikėta linkme, kai James’as Gunnas buvo atleistas iš savo pozicijos dėl nepadorių nuomonių, kurias jis buvo pareiškęs internete prieš 10 metų. Po atleidimo studija vis dar laikėsi plano, kad filmui bus naudojamas Gunno scenarijus ir filmas pasirodys laiku, tačiau dabar „Marvel“ paskelbė, kad planai keičiasi.

Nors buvo planuota, kad filmavimas prasidės 2019 metais, dabar jis buvo nukeltas į neapibrėžtą ateities datą. Aktoriai gavo laisvę ieškotis naujų projektų per artėjančius metus, todėl galime nesitikėti pamatyti sergėtojų filmo ar jų personažų būsimose juostose, išskyrus kitais metais pasirodantį „Keršytojai: Begalybės karas“ (angl. „Avengers: Infinity war“) tęsinį.

Sergėtojų trečioji dalis taip pat turėjo būti įžanga į platesnę „Marvel“ kosminę dalį, tačiau po šio pareiškimo paaiškėjo, kad planai pasikeitė ne tik šiam, bet ir visiems būsimiems filmams. Būsimų serijos filmų sąrašas su jų pasirodymo datomis turėjo būti paskelbtas po naujausios keršytojų dalies, tačiau dabar naujienų apie serijos ateitį reikės laukti ilgiau ir sergėtojų ateitis yra neaiški.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles