Pirmajame „Tėtušis grįžo“ anonse – kova dėl vaikų dėmesio

Panašu, kad komedijų aktorius Willas Ferrellas neguli bluosto sudėjęs, o įnirtingai dirba, vaidindamas įvairiausiose komedijose. Ką tik mūsų kinus pasiekęs „Būk kietas“ (angl. „Get Hard“) yra tik dar vienas filmas aktoriaus krepšelyje. Internete paskelbtas pirmasis naujojo jo filmo „Tėtušis grįžo“ (angl. „Daddy‘s Home“) anonsas, kuriame jis dar kartą susiporuoja su Marku Wahlbergu.

„Tėtušis grįžo“ pasakos apie geraširdį radijo stoties vadovą, kuris visomis išgalėmis stengiasi pelnyti savo naujosios žmonos vaikų pasitikėjimą ir meilę. Viskas klostosi daugiau ar mažiau neblogai, kol į šeimos gyvenimą nepasibeldžia dykaduonis tikrasis vaikų tėtušis. Taip prasideda dviejų vyrų kova dėl vaikų meilės.

Anonse galime pamatyti, kad abu aktoriai atsinešė savo tarpusavio „chemiją“ iš anksčiau pasirodžiusių „Rezervinių farų“ (angl. „The Other Guys“). Skirtumas tik tas, kad šiame filme aktoriai stos vienas prieš kitą. Ir viskas atrodo tikrai šmaikščiai. Garantuotai neišvengsime ir visiškai keistų, nelabai jaukių scenų, nes kitaip filmuose su Willu Ferrellu ir nebūna, bet tikėtina, kad viskas bus tikrai smagu.

Filmą režisuoja Seanas Andersas, kuris anksčiau žiūrovams pristatė „Ji ne mano nosiai“ (angl. „She‘s out of My League“), „Sveiki, mes – Mileriai“ (angl. „We‘re the Millers“), „Kaip atsikratyti boso 2“ (angl. „Horrible Bosses“) ir kitas komedijas.

Pagrindinius vaidmenis be W. Ferrello ir M. Wahlbergo atliks Linda Cardellini, Thomas Hadenas Churchas, Alessandra Ambrosio, Paulas Scheeras ir kt.

Planuojama, kad „Tėtušis grįžo“ kinus pasieks jau šių metų pabaigoje.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles