„Bornas 5“ pasipildė senu draugu ir nauju priešu

„Bornas 5“ pasipildė senu draugu ir nauju priešu

Nors penktojo „Borno“ (angl. „Bourne“) siužetas vis dar nėra atskleidžiamas, juostos režisierius Paulas Greengrassas pateikia vis daugiau staigmenų. Franšizė, į kurią sugrįžta Mattas Damonas pasipildė dviem visiems žinomais aktoriais. Pirmiausia, į naujausią filmą grįžta senai užmiršta Džeisono Borno draugė, kurią suvaidins Julia Styles. Pagrindiniam blogiečio vaidmeniui atlikti numatomas Viggo Mortensenas, rašo portalas „Deadline“.

Kaip pranešama, Julia Styles jau pasirašė kontraktą, kuriuo nurodyta jai suvaidinti Nikę Parsons, buvusią „Treadstone“ technikę, kuri tampa sąjungininke ir savotišku Džeisono Borno meilės objektu. Ji yra vienintelė aktorė be Matto Damono, kuri pasirodė ir visuose ankstesniuose originaliosios trilogijos filmuose.

Prie dar nepatvirtintų, tačiau potencialių aktorių sąrašo prijungiamas pagrindinio blogiečio vaidmeniui numatomas Viggo Mortensenas. Tai būtų vienas rimtesnių jo vaidmenų po ilgokos pertraukos. Ir nors jis dar nėra patvirtintas (tai reiškia, kad dar nepasirašė kontrakto), toks pasirinkimas yra beveik šimtaprocentinis. Kažkokiam svarbiam vaidmeniui taip pat kviečiama Alicia Vikander, tačiau kol kas neaišku, ką ji turėtų vaidinti ir ar apskritai sutiks prisijungti prie projekto.

Tai jau bus penktasis franšizės filmas, arba ketvirtasis filmas su Mattu Damonu. 2012 metais pasirodęs „Bornas. Palikimas“ (angl. „Bourne Legacy“) nebuvo taip šiltai sutiktas, nes jame jau buvo visai kiti veikėjai, o veiksmas sukosi apie naują veikėją Aleksą Krosą, kurį suvaidino Jeremy‘is Renneris. Kol kas teigiama, kad jis neplanuoja pasirodyti naujojoje dalyje, tačiau Holivude niekada negali žinoti.

Mattas Damonas buvo sakęs, kad į franšizę sugrįš tik tuo atveju, jei į ją grįš ir režisierius Paulas Greengrassas. Kadangi abu jie sutiko sukurti dar vieną filmą, studijai „Universal“ nušvito vilties žiburys, kad bus galima atgaivinti populiarią, tačiau mirštančią istoriją. Akivaizdu, kad J. Renneriui nebuvo lemta to padaryti.

P. Greengrassas juostos scenarijų rašo kartu su Christopheriu Rouse‘u, o prodiusuos su pačiu M. Damonu, Franku Marshallu, Jeffrey‘iu Weineriu ir Gregu Goodmanu.

„Bornas 5“ kino teatruose turėtų pasirodyti 2016 metų birželio 29 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles