Vinas Dieselis taps pareigūnu Kodžaku

Vinas Dieselis taps pareigūnu Kodžaku

Po ilgų svarstymų studija „Universal“ uždegė žalią šviesą aštuntojo dešimtmečio televizijos serialo „Kodžakas“ (angl. „Kojak“) perkėlimui į didžiuosius ekranus. Pagrindiniam vaidmeniui atlikti pasirinktas šiuo metu labai populiariose franšizėse personažus įkūnijantis aktorius Vinas Dieselis.

„Kodžakas“ buvo rodomas per CBS televiziją penkis sezonus, o pagrindinį vaidmenį tuomet atliko Telly‘is Savalas. Jis vaidino Niujorko policijos leitenantą Teo Kodžaką. Taigi, filmas bus kriminalinė drama, o scenarijų jai rašo Phillipas Gawthorne‘as.

Vinas Dieselis šiuo metu turi tikrai nemažai darbo, jam reikia atlikti vaidmenis „Greitų ir įsiutusių“ (kol kas pristabdytoje) istorijoje, taip pat „Galaktikos sergėtojuose“ (angl. „Guardians of the Galaxy“). Net naujausias jo filmas „Paskutinis raganų medžiotojas“ (angl. „The Last Witch Hunter“), dar nė nepasiekęs kino teatrų, jau turės tęsinį.

Na, o „Kodžakas“ yra gana geras pasirinkimas ir pačiam aktoriui. Filmas nebus toks didelis, gerokai mažesnio biudžeto ir mažiau įpareigojantis, o aktorius jau seniai atliko vaidmenis kokiame nors policiniame filme. Taip pat, V. Dieseliui bus sudaryta galimybė paįvairinti savo vaidmenų repertuarą, nes nuolat stebėti jį „Greitų ir įsiutusių“ franšizėje jau ima atsibosti. Be to, jis, kaip ir T. Savalas yra plikas, todėl puikiai tiks atkartoti legendinį policijos leitenantą.

Kol kas neaišku, nei kas imsis režisuoti projektą, nei kada planuojama jį išleisti į kino sales.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles