M. Caine‘as atskleidė, kad C. Nolanas jau rašo naujausią savo filmą

M. Caine‘as atskleidė, kad C. Nolanas jau rašo naujausią savo filmą

Pasirodo, kad paslaptingiausias žmogus Holivude savo paslaptis slepia ir nuo artimiausių žmonių. Tai apie režisierių Christopherį Nolaną atskleidė ištikimasis jo bendražygis Michaelas Caine‘as.

Į devintąją dešimtį įkopęs aktorius, kalbėdamas „The Hollywood Reporter“ organizuotame renginyje, papasakojo apie tai, kas jį sieja su žymiuoju režisieriumi. Anot M. Caine‘o, vos prieš kelias dienas jiedu vakarieniavo net tris valandas ir jis iš C. Nolano sugebėjo išgauti tik tiek, kas pastarasis dirba prie naujo filmo scenarijaus. Apie filmo pobūdį C. Nolanas net neužsiminė.

M. Caine‘as kartu atskleidė, kaip jis susipažino su režisieriumi, aktoriaus karjeros antrojoje pusėje kardinaliai pakeitusiu jo gyvenimą. „Mes su žmona atostogavome savo sodyboje Anglijoje ir aš nežinojau, kad jis atostogavo visai šalia,“ pasakojo aktorius. „Vieną sekmadienio rytą kažkas pasibeldė į duris. Atidaręs jas pamačiau vyrą su scenarijumi rankose. Jis pasakė, ‘Sveiki, mano vardas yra Christopheris Nolanas. Aš rengiuosi kurti filmą ir norėčiau, kad jūs jame vaidintumėte.’ Aš atsakiau, ‘Koks filmo pavadinimas?’ Jis atsakė, ‘„Betmenas: Pradžia“’. Taip ir žinojau, kad turėsiu vaidinti tarną.“

Aktorius taip pat pasakojo, kad iškart susidūrė su C. Nolano paslaptingumu – režisierius leido skaityti filmo scenarijų tik tol, kol jis buvo šalia, ir niekaip neleido jo pasilikti.

M. Caine‘as ir C. Nolanas nuo 2005 metų kartu dirbo net šešiuose filmuose: „Tamsos riterio“ trilogijoje, „Prestiže“ (angl. „The Prestige“), „Pradžioje“ (angl. „Inception“) ir „Tarp žvaigždžių“ (angl. „Interstellar“).

Interviu M. Caine‘as davė reklamuodamas naujausią savo filmą „Jaunystė“ (angl. „Youth“), kuriame jis įkūnija kompozitorių, paprašytą dar kartą atlikti legendinį savo kūrinį.

Pilną interviu galite pažiūrėti čia:

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles