Prie trečiosios „Toro“ dalies prisijungė nauja scenaristė

Prie trečiosios „Toro“ dalies prisijungė nauja scenaristė

Tarp laukiamiausių „Marvel“ projektų įvardijama trečioji Toro franšizės dalis „Toras: Ragnarokas“ (angl. „Thor: Ragnarok“) po truputį stumiasi į priekį. „The Hollywood Reporter“ praneša, kad filmas atrado naują scenaristę.

Pasak leidinio, ja tapo Stephany Folsom. Kol kas nepažįstama kaip kokio nors jau pasirodžiusio filmo scenaristė, Holivude ji jau spėjo pasižymėti. Jos scenarijus filmui „1969“, pasakojantis apie alternatyvią istoriją, kurioje NASA Stanley‘į Kubricką įkalbėjo surežisuoti amerikiečių nusileidimą Mėnulyje, jau buvo įvardintas kaip vienas geriausių potencialių filmų scenarijų, dėl ko rašytoja susilaukė nemažai dėmesio.

Ji taip pat parašė scenarijų „Disney“ filmui „Šiaurės Sudano princesė“ (angl. „The Princess of North Sudan“). Nors filmas dar nepradėjo filmavimo, jis jau buvo ne kartą kritikuotas dėl rasistinių motyvų.

Kaip ten bebūtų, „Disney“ veikiausiai pasitiki S. Folsom, kadangi jai buvo patikėtas nemenko dydžio projektas. Nors pirmieji du „Toro“ filmai žiūrovų ir kritikų per daug nesužavėjo, trečioji dalis turėtų padaryti itin didelę įtaką visam „Marvel“ pasauliui. Kaip pripažino pati studija, tęsinys vyks paties Toro planetoje, kurioje taip pat išvysime Halką ir dar kelis gerai pažįstamus „Marvel“ veikėjus.

Anksčiau prie projekto kaip režisierius jau prisijungė filmo „Ką mes veikiame šešėliuose“ (angl. „What We Do in the Shadows“) kūrėjas Taika Waititi.

„Toras: Ragnarokas“ kino teatruose turėtų pasirodyti 2017 m. vasarą.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles