Lietuvių trumpametražis filmas – tarp geriausių pasaulyje

Lietuvių trumpametražis filmas – tarp geriausių pasaulyje

Lietuvių filmų kūrėjų komandos „Videography.lt“ trumpametražis filmas tarptautiniame „4 Points Film Project“ konkurse buvo atrinktas tarp 25-ių geriausių ir dabar varžosi dėl laimėtojo titulo.
Tarptautiniame „4 Points Film Project“ konkurse kasmet dalyvauja 200 komandų iš viso pasaulio.

Konkurso esmė – sukurti filmą per 77 valandas. Organizatoriai užduotį pasunkina, nusakydami žanrą, veikėją, rekvizitą ir frazę, kurie privalo būti panaudoti filme.

„Vaizdo klipų kūryba – mūsų kasdienybė, todėl turime sukaupę nemažai patirties. Tačiau šis iššūkis buvo tikrai nelengvas, nes įprastai kūrybos procesas trunka 1-2 mėnesius, o dažnai ir ištisus metus. Prie mūsų prisijungė daug ypač talentingų kūrėjų, tad net ir per tokį trumpą laiką pavyko pasiekti kokybišką rezultatą“, džiaugiasi „Videography.lt“ prodiuserė Avelina Markevičiūtė.

Komandai buvo duota užduotis sukurti 4-7 minučių „Supainiotos tapatybės“ (angl. „Mistaken Identity“) žanro filmą, kuriame pasirodytų veikėjas – kolekcionierius Hanibalas, rekvizitas – antklodė ir būtų ištarta frazė: „Ir tu manai, kad aš tuo patikėsiu?“ (angl. Do you expect me to believe that?).

„Šiam konkursui suburtą „Videography.lt“ ir kitų kino profesionalų ir entuziastų komandą pavadinome „Thank God it’s Monday“. Mes – vieninteliai iš Baltijos šalių, dalyvavę šiame konkurse. Todėl dabar mums reikia didelio palaikymo, kad savo filmą išvystumėm festivalyje Filmapalooza JAV!“, įspūdžiais dalijasi A. Markevičiūtė.

„Thank God it’s Monday“ sukurtą filmą „The Wrong Partner“ galima pamatyti čia: https://vimeo.com/147457471

Visus atrinktus filmus galima peržiūrėti čia: https://vimeo.com/channels/4pfp

Balsuoti už labiausiai patinkančius iki gruodžio 14 d. galima čia: https://www.surveymonkey.com/r/fourpointsfilmproject

Iškilus klausimams, ar norintiems daugiau išgirsti apie filmo kūrimo užkulisius galima rašyti: avelina@videography.lt

Nuotraukos – Akimirkos iš filmo kūrimo. Aut. „Videography.lt“

 

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles