Didžiojo ekrano faktai #5: TOP10 bučinių, kurių patys aktoriai būtų atsisakę

Didžiojo ekrano faktai #5: TOP10 bučinių, kurių patys aktoriai būtų atsisakę

Niekam ne paslaptis, kiek daug laiko aktoriai praleidžia filmavimo aikštelėse toli nuo savo namų. Kiekvieni pokštai, romanai ar šiaip aktorių pykčiai dažniausiai nebūna nepastebėti, o kartais netgi atsiduria ant įvairių žurnalų viršelių. Paparaciai seka kiekvieną aktorių žingsnį, o jų dėka paprasti kino gerbėjai nepraleidžia progos sukritikuoti vieną ar kitą žmonių elgesį. Holivude stengiamasi užtikrinti, kad apie aktorių asmeninį gyvenimą sužinotų kiekvienas pasaulio žmogus, todėl apie privatumą dažniausiai galima net nediskutuoti.

Aktorių bučiavimasis taip pat yra svarbi ir sunki jų darbo dalis bei ne kiekvienas jų sugeba nepriimti to asmeniškai. Dėl juostų užtikrintumo bei kino gerbėjams saldžių meilės scenų pasiryžti turi dauguma aktorių, tačiau neverta pamiršti fakto, kad kartais tarp žmonių egzistuoja ryški empatija ir viso pasaulio žinomiems žmonėms sunku persiorientuoti į emociškai šalto, bet įtikinančio aktoriaus vaidmenį. Kaikurie jų netgi atsisako tai daryti vien dėl nenoro įžeisti savo tikrojo gyvenimo partnerio, tačiau režisierių įkalbėti vistiek ryžtasi atlikti tai, kam buvo pasirinkti.

Šiandien „Didžiojo ekrano faktuose“ pristatome dešimties kino porų sąrašą, kuriem tikrai buvo sunku persikūnyti ir pabučiuoti savo partnerį. Sąraše bus ne tik empatijos pliūpsnių, tačiau ir sunkiai atliekamų bučinių ekstremaliomis sąlygomis.

10. „Mano geriausio draugo mergina“ (angl. „My Best Friend’s Girl“)

Sąrašą pradėkime su žymiu teiginiu – Kate Hudson bučiuojasi šlykščiai. Žinoma, mes to niekada nepatikrinsime, tačiau taip teigia aktorius Dane’as Cook’as, kuriam ši galimybė pasitaikė 2008-ųjų metų juostoje „Mano geriausio draugo mergina“. Leidiniui „PopSugar“ aktorius atskleidė: „Atvirai pasakius, manau, kad prieš bučiavimosi scenas ji specialiai suvalgė saują svogūnų. Man tos scenos buvo tikra kančia“. Bet kuriuo atveju, abu aktoriai juostoje juokėsi daugybę kartų, o filme jų abiejų charizma tiesiog tryško pro kraštus.

Best_Friends_6_lg

9. „Penkiasdešimt pilkų atspalvių“ (angl. „Fifty Shades of Grey“)

9-oje vietoje atsidūrė praeitų metų kino hitas, kuris patiko, deja, tik merginoms. Ir tai ne visoms. Bet šioje situacijoje atsidūrė juostos žvaigždė Jamie Dornan, kuris prisipažino, kad visos tos super ekstremalios ir neįtikėtinos sekso scenos net jam buvo itin neįprastos. Abu aktoriai taip pat prisipažįsta, kad jie jautėsi nejaukiai ir bučiuodami vienas kitą. Tą patį pripažino ir kūrybinė komanda, kuri juto ryškią abiejų aktorių antipatiją vienas kitam.

fifty-shades-grey

8. „Vanduo drambliams“ (angl. „Water for Elephants“)

Nepaisant fakto, kaip jaunosios gerbėjos dievina „Saulėlydžio“ (angl. „Twilight“) sagos žvaigždę britų aktorių Robertą Pattinsoną, kita juostos žvaigždė R. Witherspoon pripažįsta, kad aktorius bučiuojasi tikrai labai šlykščiai. Ji netgi atskleidė kanalui „MTV“, kad bučiavimasis su juo buvo „tikrai baisus potyris dėl amžinai varvančios aktoriaus nosies“. Ir, žinoma, jaunosioms aktoriaus gerbėjoms tai greičiausiai nesvarbu – jos ir taip nedvejodamos sutiktų pasibučiuoti su aktoriumi „ekstremaliomis“ sąlygomis.

water-for-elephants-movie-photo-05

7. „Optimisto istorija“ (angl. „Silver Linings Playbook“)

Šiuo metu aktoriai Jennifer Lawrence ir Bradley Cooperis jau yra geri draugai ir kartu vaidina daugybėje nuostabių filmų, tačiau pirmoji romantinė tarpusavio pažintis nebuvo tokia saldi. Pasak „Hollywood Life“ filmavimai nepraėjo be nesklandumų ir J. Lawrence aktorių pavadino „šlapio bučiavimosi megėju“. Nepaisant fakto, kad aktorius buvo pripažintas seksualiausiu 2011 metų vyru, tais metais visgi viena mergina nebuvo sužavėta aktoriaus pastangomis. Ironiškiausia, kad jų paskutinis bučinys toje juostoje buvo pripažintas „geriausiu bučiniu“ metiniuose „MTV“ filmų apdovanojimuose.

SILVER LININGS PLAYBOOK

6. „Bado žaidynės: Strazdas giesmininkas – 1 dalis“ (angl. „The Hunger Games: Mockingjay – Part 1“)

Dažniausiai sakoma, kad blogoji karma būtinai turi atsisukti atgal. Taip šįkart nutiko ir pačiai Jennifer Lawrence, kuomet jos kolega Liamas Hemsworthas išpeikė aktorės bučiavimasi. Liamas teigė, jog aktorė ne tai, kad bučiuojasi – ji tiesiog pūsčioja orą į kito burną, kas aktoriui pasirodė ganėtinai šlykštu. Pasak aktoriaus, jis su mielu noru geriau būtų bučiavesis su kokiu Jokeriu, kuris dar būtų suvalgęs kelis česnakus.

jennifer-lawrence-liam-hemsworth

5. „Ieškokit Gudručio“ (angl. „Get Smart“)

Išties, ši nuotaikinga komedija į sąrašo viduriuką pateko visai netikėtai. Juostos scenarijuje buvo vieta, kuomet Dwayne’as Johnsonas ir Steve’as Carell’is turėjo … suartėti. Vyriški bučiniai nėra netoleruojami kino filmuose, tačiau šiems dviems vyrams tai buvo tikra kančia. Kaip juos stebėję kiti aktoriai teigia, buvo ganėtinai juokinga stebėti, kaip tikras raumenų kalnas bučiuoja komedijų herojų. Pats Dwayne’as Johnsonas Steve’o Carello liežuvį palygino su „mažo katinėlio dar nesuaugusiu liežuvėliu“. Žinoma, aktorius nepraleido galimybės ir jo lūpų pavadinti per daug švelniomis, panašiomis į kačių letenėles. Apie aktoriaus fantazijas katėms nediskutuosime.

get_smart11

4. „Užrašų knygelė“ (angl. „The Notebook“)

Viena romantiškiausių juostų per pastarąjį dešimtmetį taip pat neapsiėjo be keistų nutikimų filmavimo aikštelėse. Tikėtina, kad kiekviena mergina, peržiūrėjusi juostą net nebūtų pagalvojusi apie tai, kokios dramos išties virė tarp dviejų pagrindinių aktorių. Tuo metu dar mažai kam žinomas aktorius Ryanas Goslingas vieną filmavimų dieną su virš 150-ies papildomų aktorių tiesiog tyliai pasikvietė režisierių pasikalbėti: „Klausyk, gal tu gali išmesti tą aktorę ir į jos vietą parinkti tikrai neaikštingą bei paprastą merginą? Aš tiesiog negaliu to daryti su ja. Mes su ja nieko gero neatskleisim“. Dar tą pačią dieną abu jaunieji aktoriai buvo pakviesti pas režisierių, kur vienas ant kito nesustodami rėkė. Juostos režisierius tiesiog rūkė cigaretes vieną po kitos ir už durų klausėsi abiejų kivirčų. Kaip bebūtų keista, netrukus pora susitaikė ir nusprendė dar kelis sykius išbandyti jėgas aikštelėje, o pasibaigus filmavimams abiejų keliai pakrypo kiek netikėta linkme. Pora išdraugavo tris metus, bet galiausiai vistiek pasuko savais keliais.

the-notebook-kiss

3. „Žmogus-voras“ (angl. „Spider-man“)

Viso pasaulio  vienu ikoniškiausiu bučinių per kino istoriją buvo pripažintas filme „Žmogus-voras“. Žinoma, lengva kalbėti apie tobulai atliktą bučinį nežinant, ką turėjo iškęsti pagrindinis juostos aktorius Tobey Maguire, o jausmus galima prilyginti visiškam diskomfortui ir mąstymui apie galimą apalpimą. „Ši scena turbūt buvo pati sunkiausia, ką man teko patirti filmuojant „Žmogų-vorą“. Filmavome naktį, aš buvau pakabintas aukštyn galva. Taip pat reikia paminėti, jog šaltą naktį smarkiai lijo ir visą laiką lietaus lašai man tiesiog lašėjo tiesiai į nosį. Ir, žinoma, prie viso to prisidėjo žavingoji Kirsten Dunst, kuri mane bebučiuodama tiesiog užspausdavo ir aš negalėjau kvėpuoti“, – pasakojo pagrindinį vaidmenį atlikęs T. Maguire’as. Ikoniška, bet kartu ir žudikiška.

Spider-Man_334Pyxurz

2. „Haris Poteris ir Mirties relikvijos – 2 dalis“ (angl. „Harry Potter and the Deathly Hallows – part 2“)

Dešimtmetį dirbę jaunuoliai spėjo kartu ir užaugti filmavimo aikštelėse, todėl visai nekeista, kodėl vienas iš trijų aktorių jautėsi tikrai labai keistai jausmų kupinoje scenoje. Emma Watson spaudoje prisipažino, kad bučiuotis kartu su draugu, kuriam ji išties nejaučia jokių simpatijų buvo labai neįprasta. „Išties, su Danu Radcliffe’u iš to labai ilgai juokėmės. Aš tikrai jaučiau, kad bučiavau savo brolį. Žinoma, Rupertas tuo metu buvo gerokai tylesnis, tai aš net nežinau, ką apie tai galvojo jis“, – prisipažino aktorė Emma Watson. Aktorė taip pat leptelėjo, kad tai buvo pats keisčiausias momentas nutikęs per visus filmavimo metus. Vargšas Rupertas.

harry-potter-and-the-deathly-hallows-part-2-movie-photo-72

1. „Kaip aš susipažinau su Jūsų mama“ (angl. „How I Met Your Mother)

Sąrašo aukščiausioje, garbingiausioje vietoje atsidūrė tikrai pati šilčiausia pora. Juokingiausia, kad devynis serialo sezonus besibučiavusi pora iš pradžių net labai tuo nesimėgavo. Tiksliau, aktorei Alyson Hannigan su Jasonu Segeliu bučiuotis buvo labai nemalonu dėl vienos mažos priežasties – aktorius buvo užkietėjęs rūkorius. A. Hannigan teigė, jog tos scenos buvo pačios šlykščiausios, nes ji pati nėra rūkanti, o romantinėse scenose tiesiog galėdavo justi rūkalų aštrų skonį ir kvapą. Aktorės nebylų prašymą išgirdęs J. Segelis netikėtai nusprendė mesti rūkyti! Aktorius prisipažįsta iki šių dienų neberūkantis ir galintis tik padėkoti A. Hannigan, kad ši padėjo jam atsikratyti nesveiko įpročio.

how-i-met-mother

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles