Naujajame „Betmeno prieš Supermeną: Teisingumo aušra“ anonse pasirodo pagrindinis dviejų herojų priešas

Po ganėtinai netrumpo laiko tarpo kino studija „Warner Bros.“ į internetą paleido jau naują filmo „Betmenas prieš Supermeną: Teisingumo aušra“ anonsą. Šįkart labai laukiamo Zacko Snyderio darbo pristatyme išvystame dar daugiau būsimo filmo veikėjų ir šiek tiek daugiau istorijos. Nepaisant to, nemažai detalių yra it migloje.

Bijodamas lyg Dievo esančio nepatikrinto superherojaus veiksmų, galingasis Gotamo neoficialus teisingumo vykdytojas stoja prieš naują šiuolaikinį Metropolio gelbėtoją, kol pasaulis bando susivokti, kokio didvyrio žmonėms reikia labiau. Kol Betmenas ir Supermenas kariauja tarpusavyje, kitur iškyla naujas pavojus, keliantis tokį pavojų žmonijai, kokio anksčiau Žemėje dar nėra buvę.

Naujasis anonsas pasirodė praėjus kelioms dienoms po to, kai „Warner Bros.“ paviešino trumpą, bet labai didelę įtampą sukėlusį klipą. Jame Supermenas nutraukė kaukę Betmenui. Na, o dabar visi gali tiesiog pasidžiaugti visu, pilnu anonsu. Ir jame yra visko. Daugiau istorijos, daugiau dramos, dar daugiau sprogimų ir visai neblogų specialiųjų efektų, o taip pat ir naujų veikėjų. Na, vienas naujas. Tai – Doomsday, kurio kol kas neversime į lietuvių kalbą. Na, o galiausiai pamatome ir šiek tiek daugiau Nuostabiosios moters. Ir vėl, ji nieko nesako, bet bent jau jos atsiradimas filme yra daugiau mažiau aiškus.

Be visų dramų ir akivaizdaus skausmo filme yra ir lengvas humoro elementas, kurio realiai būti neturėtų. Bent jau taip deklaravo tiek kūrybinė grupė, tiek studijos atstovai. Jį galima įžvelgti anonso pabaigoje, kai nei Betmenas, nei Supermenas nesitikėjo išvysti galingosios Amazonių princesės. Kaip bus toliau filme – neaišku. Antrajame anonse taip pat galime išvysti ir daugiau sąsajų su „Žmogaus iš plieno“ (angl. „Man of Steel“) filmu, kuris turėtų būti kaip savotiškas įvadas į istoriją.

Pagrindinius vaidmenis filme atliks Benas Affleckas, Henry‘is Cavillas, Amy Adams, Laurence‘as Fishburne‘as, Diane Lane, Jeremy‘is Ironsas, Scootas McNairy‘is, Jasonas Momoa, Gal Gadot ir kt.

„Betmenas prieš Supermeną: Teisingumo aušra“ kinus pasieks kitų metų kovo 26 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles