Siaubo komediją „Šiurpuliukai“ mamos lygina su itin populiaria Kakės Makės istorija

Šį savaitgalį Lietuvos kino teatruose startuoja siaubo komedija visai šeimai „Šiurpuliukai“, kurioje atgyja knygų monstrai. Jau dabar įvairiuose Lietuvos mamyčių forumuose galima aptikti diskusijų, kuriose ši juosta lyginama su itin populiaria ir jau kultine Lietuvoje tapusia Kakės Makės istorija apie gimtadienį ir pas mergaitę į šventę atėjusius monstrus.

Knygoje „Kakė Makė ir svajonių gimtadienis“ pasakojama istorija apie mergytę, švenčiančią penktajį gimtadienį. Svečių laukianti Kakė Makė šeimos nariams pasakoja, jog pas ją į šventę ateis monstrai, tačiau niekas tuo netiki. Bet kai suskamba durų skambutis ir pasirodo Mamaisa bei Nanaisa, tėvai netenka žado. „Kaip tau tai pavyko?“, – Kakės Makės paklausė mama ir tėtis. „Tiesiog reikia tikėti savo monstrais“, – atsakė mergaitė.

Tad kuo gi Kakės Makės istorija panaši į filmą visai šeimai „Šiurpuliukai“? Čia taip pat bus daugybė monstrų! Nuo gruodžio 4 dienos kino teatruose pasirodysiančioje siaubo komedijoje pasakojama, kaip paauglys Zakas (aktorius Dylan‘as Minnette) su motina iš Niujorko persikelia gyventi į nediduką, ramų provincijos miestelį. Netrukus Zakas susiranda naują draugą – „moksliuką“ Čempą – ir susipažįsta su kaimynystėje gyvenančia mergina Hana. Tiesa, merginos tėtis (akt. Jack‘as Black‘as) nėra toks draugiškas, kaip jo dukra, bet Hana paaiškina, kad „jis toks su visais“.

Vieną vakarą jaunuoliai įsibrauna į kaimynės namus, kur randa spintą, prikimštą užrakintų knygų. Pagauti smalsumo, berniukai vieną iš jų atrakina ir sustingsta iš siaubo, kai iš knygos išlenda didžiulis sniego žmogus. Paaiškėja, kad Hanos tėtis yra garsus rašytojas, o knygos užrakintos būtent dėl to, kad monstrai nepatektų į mūsų pasaulį. Deja, sniego žmogus buvo tik pradžia.

Pramoginė visai šeimai skirta juosta sukurta pagal Amerikoje labai populiaraus rašytojo R. L. Stine‘o kūrinius. R. L. Stine‘as neretai vadinamas „vaikų literatūros Stivenu Kingu“, o iš viso pasaulyje parduota beveik pusė milijardo jo knygų egzempliorių.

Filmas „Šiurpuliukai“ į Lietuvos kino teatrus atkeliauja gruodžio 4 dieną.

Filmo anonsas:

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles