Holivudo veteranas Robertas Duvallis vos neatsisakė vaidmens dramoje „Teisėjas“

Solidžią filmografiją sukaupęs Holivudo veteranas Robertas Duvallis atliko dar vieną vaidmenį, kuriuo gali didžiuotis. Šįsyk kino mėgėjai išvys jį dramoje „Teisėjas“ (angl. „Judge“), kurios centre kunkuliuos aistros dėl žmugžudystės, kuria kaltinamas R.Duvallio herojus. Garbaus amžiaus teisėjo ginti stos jo sūnus, charizmatiškas advokatas Henkas Palmeris, kurį įkūnijo Robertas Downey jaunesnysis.

Duodamas interviu AMC televizijai 83-ejų aktorius pasakojo su užsidegimu keliavęs į filmo „Teisėjas“ filmavimo aikštelę. „Nesifilmavau dideliame Holivudo filme jau kokią amžinybę, turbūt nuo 1979-ųjų filmo „Šių dienų Apokalipsė. Sugrįžimas“ (angl. „Apocalypse Now“). Smagu buvo atlikti svarbų vaidmenį ir dirbti su R.Downey jaunesniuoju. Mėgstu nepriklausomą kiną, tačiau malonu pabūti ir kitoje pusėje“, – kalbėjo R.Duvallis. Jis apgailestavo, kad per metus JAV sukuriama apie 300 pilnametražių filmų, tačiau dalis jų net neatranda kino platintojų. „Teisėjas“ šiek tiek primena nepriklausomą kiną, tuo, kad ypač daug dėmesio skiriama herojams, jų charakteriams. Ši istorija išties išskirtinė, tą patvirtina ir tai, jog ja susidomėjo Holivudas, kuriam dažniausiai šiais laikais reikia tik veiksmo ir sprogimų“, – svarstė aktorius.

R.Duvallis pripažino, kad jam teko ypač sudėtingas ir daug pastangų pareikalavęs vaidmuo. „Iš pradžių nenorėjau sutikti imtis šios rolės. Mane teko įkalbinėti ir, patikėkite, tą darė ne vienas žmogus. Tačiau kai pasakiau „taip“, supratau, kad turiu visiškai įsipareigoti ir padaryti, viską ką galiu“, – sakė jis.

Iki šiol R.Duvallis ir R.Downey jaunesnysis yra pasirodę drauge net trijuose filmuose, tačiau kaip sakė kino veteranas, iki „Teisėjo“ jiedu niekuomet tiesiogiai nedirbo kartu. „Robertas yra labai charizmatiška asmenybė, labai talentingas vyrukas. Tačiau jis yra ne tik puikus aktorius, bet ir nuostabus prodiuseris. Ir jis, ir jo žmona Susan. Jie labai atviri ir demokratiški žmonės. Robertas yra toks žmogus, su kuriuo malonu būti ir už filmavimo aikštelės ribų, drauge keliauti vakarienės“, – apie kolegą atsiliepė garsus aktorius.

Filmo „Teisėjas“ istorija prasideda, kai miršta sėkmingo advokato Henko Palmerio (akt. R.Downey jaunesnysis) motina. Jam tenka grįžti į gimtąjį miestą, kad sudalyvautų laidotuvių ceremonijoje. Tačiau nespėjus Henkui išsiruošti atgal į didmestį, jo tėvas, Alzheimerio liga sergantis teisėjas (akt. R.Duvallis), apkaltinamas tyčia pražudęs žmogų. Spiriamas artimųjų Henkas pasilieka, kad išsiaiškintų tiesą. O kol advokatas ieško teisybės, jo pamiršti giminaičiai atskleidžia savo įdomiąsias puses.

Intriguojanti, komiškų detalių prisotinta drama „Teisėjas“ – jau Lietuvos kino teatruose.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles