„Juodųjų mišių“ režisierius kurs Leonardo DiCaprio prodiusuojamą filmą

„Juodųjų mišių“ režisierius kurs Leonardo DiCaprio prodiusuojamą filmą

Holivudas jau ne kartą yra pasižymėjęs skubėjimu kurti filmus, atspindinčius pasauliui aktualias problemas. Šįkart atėjo eilė filmui apie tragišką žinomų gyvūnų likimą.

„The Wrap“ praneša, kad Leonardo DiCaprio prodiusavimo kompanija „Appian Way“ imasi kurti filmą „Amerikos vilkas“ (angl. „American Wolf“). Studijos „Warner Bros.“ statomame filme bus pasakojama apie tikrą istoriją, aprašytą Teksaso žurnalisto Nate‘o Blakeslee. Plačiai nuskambėjusiame straipsnyje buvo rašoma apie tai, kaip Jeloustouno nacionaliniame parke lankęsis medžiotojas netyčia nušovė vilkę, laikytą viena žymiausių ir rečiausiai pasirodančių Amerikos gyvūnų. Filme bus pasakojama ir apie meilės istoriją tarp medžiotojo ir nacionaliniame parke dirbusios prižiūrėtojos.

Neverta stebėtis, kad filmą buvo nuspręsta kurti būtent šiuo metu, net jeigu tikrieji įvykiai nutiko 2012-aisiais. Šią vasarą Afrikoje buvo nužudytas liūtas Sesilis (angl. Cecil the Lion). Jį nušovė amerikietis, sukėlęs protesto bangas visame pasaulyje, kadangi Sesilis buvo vienas kruopščiausiai aprašytų ir labiausiai lankomų Afrikos gyvūnų. Panašu, kad studijos nori pasinaudoti tokiu aplinkosaugos populiarumu.

Filmui jau taip pat yra atrastas ir režisierius. Juostą turėtų kurti Scottas Cooperis, neseniai festivaliuose pristatęs naujausią savo filmą „Juodosios mišios“ (angl. „Black Mass“) su Johnny Deppu priešaky. Jis taip pat yra režisavęs filmus „Išprotėjusi širdis“ (angl. „Crazy Heart“) ir „Iš pragaro“ (angl. „Out of the Furnace“).

Kol kas nežinoma, kada „Amerikos vilkas“ pasirodys kino teatruose.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles