Televizijos ekrane išvysime Boni ir Klaidą

Televizijos ekrane išvysime Boni ir Klaidą

Nieko keisto, jeigu dar negirdėjote apie pasirodysiantį „Netflix“ internetinės televizijos serialą „Highwaymen“. Tačiau nuo šio momento, kai susipažinsite su tuo, kas jūsų laukia, turėtumėte pasižymėti šio kūrinio pavadinimą – mat jis žada itin kokybišką reginį. Kompanija „Netflix“ šiandien paviešino fotografiją, kurioje galime išvysti aktorių kolektyvą, kuris labiausiai ir intriguoja.

Šiame John‘o Lee Hancock‘o režisuojamame kūrinyje pasirodys Woody Harrelson‘as („Tikras detektyvas“ (angl. „True Detective“), „Trys stendai prie Ebingo, Misūryje“ (angl. „Three Billboards Outside Ebbing, Missouri“) ir daugybė kitų filmų) bei Kevin‘as Costner‘is („Pokerio princesė“ (angl. „Molly‘s Game“), „Asmens sargybinis“ (angl. „The Bodyguard“) ir daugybė kitų filmų). Šiems dviems Holivudo grandams talkins Kathy Bates, John‘as Carroll‘as Lynch‘as, Kim‘as Dickens‘as, Thom‘as Mann‘as ir William‘as Sadler‘is.

Serialo istorija remsis tikrais įvykiais ir nukels į laikus, kuomet Amerikoje siautėjo garsioji nusikaltėlių porelė Boni ir Klaidas. Didžiausias skirtumas nuo kitų panašių kūrinių kino pasaulyje bus tas, kad į istoriją bus žvelgiama nusikaltėlius gaudančių pareigūnų akimis – du pagrindiniai juostos aktoriai atliks į pensiją pasitraukusių, bet paskutinį darbą turinčių atlikti šerifų vaidmenis. Juostos kūrėjai buvo sužavėti tikraisiais šerifų portretais ir nusprendė parodyti kiek primirštus tikruosius įvykių herojus (mat dažniausiai Boni ir Klaidas vaizduojami lyg nenusikaltėliai, o nepriklausomumo simboliai).

Realiame gyvenime vienas iš šerifų per savo tarnybą buvo pašautas net 17 kartų. Boni ir Klaidą tuo metu persekiojo garsusis Edgar‘as J. Hoover‘is – būsimasis FTB vadovas, padedamas per tūkstančio vyrų, tačiau paieška net keletą metų buvo nesėkminga, kol į medžioklę neprisijungė iš tarnybos pasitraukusių šerifų pora.

Tiksli serialo pasirodymo data neaiški, tik žinoma, jog tai turėtų įvykti šiais metais.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles