Samas Mendesas pasitraukia iš Bondiados

Samas Mendesas pasitraukia iš Bondiados

Po gausybės gandų pagaliau tampa aišku, kad Bondiados įvaizdis greitai pasikeis drastiškai. Kol vis dar lieka neaišku, ar Danielis Craigas sugrįš į žymiąją franšizę, Samas Mendesas patvirtino, kad prie Bondiados vairo jau nestos.

Tai jis, anot „Associated Press“, pranešė festivalio metu Velse. Anot S. Mendeso, iki šiol daugiausiai dėmesio sulaukusio dėl tokių filmų kaip „Amerikietiškos grožybės“ (angl. „American Beauty“) ir „Nerimo dienos“ (angl. „Revolutionary Road“), dirbti su Džeimso Bondo filmais jam buvo neįkainojama patirtis, tačiau penkis metus skirti dviem didelio biudžeto filmams buvo varginantis procesas.

Režisierius yra atsakingas už dvi naujausias Bondiados dalis. „Operacija „Skyfall“ (angl. „Skyfall“) žiūrovams pristatė itin tamsią Bondo versiją, parodžiusią dar niekad nematytą herojaus istoriją ir atnešusią kažką naujo į daugiau nei 50 metų trunkančią kino franšizę. Praėjusių metų pabaigoje pasirodęs filmas „Spectre“ kritikų buvo sutiktas kur kas nepalankiau, kuomet legendinis Bondiados blogiukas buvo iššvaistytas dėl chaotiškos istorijos.

S. Mendeso pareiškimas negrįžti pasirodė tuo pačiu metu, kai pramogų pasaulis spėlioja, kas taps naujuoju Bondu. Nors D. Craigas turėtų pasirodyti dar viename filme, tikėtina, kad taip galiausiai neatsitiks – anot neseniai pasirodžiusių pranešimų, aktorius atsisakė 100 mln. dolerių už dar du pasirodymus Bondiadoje.

Tuo tarpu šiuo metu beveik neabejojama, kad naujuoju Bondu taps Tomas Hiddlestone‘as. Lažybų punktai jau net nepriima spėjimų, kad aktorius perims D. Craigo pareigas.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles