Q. Tarantino: „Režisūra skirta jauniems“

Q. Tarantino: „Režisūra skirta jauniems“

Quentinas Tarantino jau prieš keletą metų viešai pareiškė (ir dar ne sykį pakartojo), kad režisieriaus karjerą  baigs po savo dešimto filmo. Tai, kad pernai pasirodė jau devintasis jo kino kūrinys „Vieną kartą Holivude“ (angl. „Once Upon a Time… in Hollywood“), ir perspektyva netolimoje ateityje tapti tėvu (Q. Tarantino žmona Daniella Pick laukiasi pirmagimio) šį pareiškimą tik sustiprina. Duodamas interviu „ABC News“ Q. Tarantino savo troškimą išeiti į pensiją paaiškino noru daugiau laiko skirti šeimai, o meninę karjerą jis ketina tęsti kaip rašytojas (šiuo metu jis rašo knygą, serialo scenarijų ir teatro pjesę).

„Jaučiu, kad atėjo laikas įžengti į trečiąjį mano gyvenimo aktą ir pasinerti į literatūros teikiamus privalumus. Naujai iškeptam tėvui ir sutuoktiniui tai bus geriau. Nenoriu savo šeimos vežtis į filmavimus Vokietijoje ar Šri Lankoje, ar dar nežinia kur, kur plėtojasi filmo veiksmas. Norėčiau daugiau laiko praleisti namie ir tapti rašytoju. Jaučiu, kad režisūra yra skirta jauniems, kad kinas keičiasi, o aš pats esu daugiau senosios mokyklos atstovas“, vaizdo įraše kalbėjo Q. Tarantino.

Kol kas neaišku, koks projektas taps dešimtuoju – paskutiniu – Q. Tarantino filmu ir užbaigs jo režisūrinę karjerą. Iki šiol pasirodė kelios spekuliacijos šia tema – buvo minimi variantai nuo „Žvaigždžių kelio“ (angl. „Star Trek“) iki siaubo filmo. Kol kas nė vienas iš jų nepasitvirtino. Beje, Q. Tarantino yra prasitaręs, kad tuo atveju, jei „Vieną kartą Holivude“ bus pakankamai sėkmingas filmas, dešimtojo jis gali ir nebekurti.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles