Naujas „Padaro“ perdirbinys bus adaptuotas pagal neseniai atrastą romaną

Naujas „Padaro“ perdirbinys bus adaptuotas pagal neseniai atrastą romaną

1938-ais metais mokslinės fantastikos autorius Johnas W. Campbellas išleido romaną „Who Goes There?“ (liet. „Kas ten eina?“)  apie mokslininkus Antarktidoje, atrandančius formą keičiantį ateivių monstrą. Šis romanas buvo ekranizuotas 1951-ais metais ir tada dar vėliau, 1982-ais metais, režisierius Johnas Carpenteris šią knygą pavertė vienu iš geriausių ir kraupiausių siaubo žanro filmų „Padaras“ (angl. „The Thing“).

Tačiau pasirodo, kad „Who Goes There?“ tebuvo tik sutrumpinta versija, o pilnas romanas pie Antarktidos mokslininkus ir juos terorizuojantį ateivį liko paslėptas ir neišleistas. Tikrasis siužetas su užrašais buvo atkapstyti 2018-ais metais ir Kickstarterio dėka paversti bei naujai publikuoti „Frozen Hell“ (liet. „Užšalęs pragaras“) pavadinimu. Dešimtmečiais nematyta istorija gerokai išplečia Padaro atsiradimą ir yra laikoma užpildyta Johno W. Campbello vizija.

Ir, žinoma, Holivudas, šiuo metu labai mėgstantis 80-ųjų siaubo žanro perdirbinius, griebėsi progos adaptuoti naują, pilną istoriją. Jau pradedami darbai prie naujo „Padaro“ filmo, kuris šįkart bus paremtas „Užšalusio pragaro“ knyga. Už perdirbinį bus atsakingos „Universal“ bei „Blumhouse“ studijos. Siaubo fanams lieka tikėtis, kad šis projektas bus labiau pavykęs nei ankstesnis, mat 2011-ųjų metų „Padaro“ perdirbinys buvo itin didelė nesėkmė, tiek finansiniu, tiek kritikos aspektais.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles