Pasaulinės savaitgalio filmų pajamos (09.04 – 09.06)

Pirmasis rudens ir rugsėjo savaitgalis neatnešė visiškai nieko gero, naujienos pasirodė prastai, o ir didelių premjerų nebuvo matyti. Tiesiog badas kino mylėtojams, todėl nenuostabu, jog senbuviai ir toliau renka puikius pinigus iš viso pasaulio kino salių. Taip pat, kai kurie filmai šį savaitgalį pasiekė labai svarbius psichologinius barjerus. Šio savaitgalio pasaulio filmų Top 10 atrodo taip:

„Terminatorius: Genisys“ (angl. „Terminator: Genisys“) – kaip ir buvo galima tikėtis, trečiąjį savo rodymo savaitgalį Kinijoje, lyderių ir vėl tapo naujasis Arnoldo Schwarzeneggerio filmas, kuriam šį kartą pavyko papildyti savo sąskaitas 11,5 milijonų dolerių įnašu. Filmo pajamos Kinijoje išaugo iki 109 milijonų, o pasaulinės iki 346,3 milijonų. Bendrai, penktasis žinomos franšizės filmas kartu su Šiaurės Amerika užsidirbo 435 milijonus dolerių, tad nėra taip blogai. Tikėtina, jog filmas prieis iki 450 milijonų dolerių ribos.

„Hitmanas. Agentas 47“ (angl. Hitman. Agent 47“) – netikėtai į viršūnę pakilo labai silpnai JAV startavęs studijos „20th Century Fox“ veiksmo filmas „Hitmanas“, paremtas populiariuoju kompiuteriniu žaidimu. Filmas iš 71 teritorijų šį kartą užsidirbo 11,4 milijonų dolerių, kas bendrai duoda 43,2 milijonus dolerių iš pasaulinių teritorijų. Bendras filmo rezultatas dabar – 62,9 mln. dolerių. Filmas turėtų pasiekti ir Kiniją, todėl manoma, jog 100 milijonų dolerių ribą juostai pavyks pasiekti iki spalio galo.

„Pakalikai“ (angl. „Minions“) – nenustoja ir toliau stebinti ketvirtasis metų milijardierius. Animacinis studijos „Universal“ filmas šį kartą pasipildė 10,9 milijonų dolerių, kuriuos davė 57 šalys. Filmuko pajamos visame pasaulyje išaugo iki 1,044 mlrd. dolerių, iš kurių 714,2 milijonai priklauso tarptautinėms kino rinkoms. Juostos vis dar laukiama Kinijoje, kur filmo premjera įvyks jau po šešių dienų ir Graikijoje, į kurią juosta atkeliaus jau rugsėjo 24 dieną.

„Skruzdėliukas“ (angl. „Ant-Man“) – pagaliau naujasis studijos „Marvel“ hitas atkeliavo į Pietų Korėją, kurioje juostą pasitiko tiesiog fantastiškai. Filmas per pirmas dienas užsidirbo 9,2 milijonus dolerių. Tai absoliutus rekordas pirmam soliniam superherojaus filmui . Dabar juostos pajamos tarptautinėse šalyse siekia 210 milijonų, o bendros pakilo iki 383,7 milijonų. Filmo vis dar laukia Japonijoje ir Kinijoje, todėl tikėtina, jog galutinės juostos pajamos pasieks pusės milijardo ribą.

„Neįmanoma misija: slaptoji tauta“ (angl. „Mission: Impossible – Rogue Nation“) – penktoji ir itin kokybiška Tomo Cruise‘o misija ir toliau renka puikius pinigus. Šeštasis rodymo savaitgalis atnešė 9,4 milijonus iš 64 šalių. Filmas galiausiai perkopė pusės milijardo dolerių ribą ir dabar turi visame pasaulyje net 511,2 milijonus dolerių. Trečiadienį filmas pasieks Kiniją, kurioje žadamos gana didelės pajamos, todėl vis dar yra viltis, jog juosta taps daugiausiai užsidirbusiu serijos filmu ir aplenks ketvirtąją dalį, pasirodžiusią 2011 metais.

„Mirtina pabaiga“ (angl. „The Dead End“) – kriminalinė drama, atkeliavusi tiesiai iš Kinijos, per antrąjį rodymo savaitgalį užsidirbo 9,2 milijonus dolerių. Bendrai filmas dabar savo sąskaitoje turi 41,9 milijonus dolerių. Juostos dar laukia 18 Azijos šalių, todėl numanoma, jog 100 milijonų dolerių riba galiausiai bus pasiekta.

„Tiesiai iš Komptono“ (angl. „Straight Outta Compton“) – biografinė drama apie legendinę repo grupę N.W.A. ir toliau žygiuoja po pasaulio kino teatrus. Tėvynėje tapęs vienvaldžiu lyderiu ir nacionaliniu hitu, filmas iš 13 teritorijų sugebėjo užsidirbti 7,9 milijonus dolerių. Dabar juostos sąskaitoje, neskaičiuojant tėvynės rezultatų, yra 18,1 milijonų dolerių. Filmas puikiai startavo Australijoje su 3,3 milijonais, o taip pat ir Nyderlanduose, kur užsidirbo beveik pusę milijono dolerių. Bendros filmo pajamos šiuo metu siekia 168,3 milijonus dolerių. Juosta turbūt perkops 200 milijonų dolerių barjerą jau po kelių savaičių.

„Išvirkščias pasaulis“ (angl. „Inside Out“) – būsimas Oskarų apdovanojimų nominantas, studijos „Pixar“ šedevras, iš 36 šalių žiūrovų gavo 7,1 milijonus dolerių ir tuo pačiu padidino savo įnašus iki 734,4 milijonų dolerių. Filmas atsidūrė ketvirtoje daugiausiai užsidirbusių studijos „Pixar“ filmukų vietoje, aplenkęs „Aukšyn“. Filmas dar turi pasirodyti Italijoje, Kinijoje ir Vokietijoje. Manoma, jog 800 milijonai dolerių bus pasiekti iki rudens pabaigos.

„Šnipas iš U.N.C.L.E.“ (angl. „The Man from U.N.C.L.E.“) – stilingas G. Ritchie režisuotas filmas užsidirbo 6,2 milijonus dolerių. Tai leido filmui priartėti prie 100 milijonų dolerių ribos. Dabar juostos sąskaitoje 84,4 milijonai, iš kurių 46 priklauso tarptautinėms rinkoms. Juosta turi dar pasiekti Prancūzija, Japoniją ir, galbūt, Kiniją.

„Tedis 2“ (angl. „Ted 2“) – galiausiai, nešvankus pliušinis meškinas pasiekė 200 milijonų dolerių ribą ir ją perkopė. Filmui pavyko šį kartą užsidirbti 4,7 milijonus iš 45 šalių. Bendros pasaulinės pajamos dabar siekia 120 milijonų, o tėvynės – vos 80 milijonų. Nepalyginsi su pirmąja dalimi, kuri savo laikais užsidirbo beveik 550 mln. dolerių. Antradienį filmas pasiek Indonezijos žiūrovus.

Antrąjį rugsėjo savaitgalį bus galima stebėti jau su didesniu susidomėjimu, nes į kino ekranus atkeliauja praeitų metų hito „Bėgantis labirintu“ (angl. „The Maze Runner“) tęsinys, kuris ne tik lenkia pirmtaką savo kokybe, bet ir veiksmu. Būtent jis nuo pjedestalo ir nuvers penktąjį „Terminatorių“.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles