Jetas Li kovos prieš Viną Dieselį trečiojoje „Trigubo X“ dalyje

Jetas Li kovos prieš Viną Dieselį trečiojoje „Trigubo X“ dalyje

Vinas Dieselis, valdantis vieną didžiausių šių dienų kino franšizių, vis dar bando žiūrovams įrodyti, kad sugeba vaidinti ne tik „Greitų ir įsiutusių“ filmuose. Jis jau yra pasistūmėjęs „Trigubo X“ trečiosios dalies kūrime ir jau išsirinko savo priešininką naujajam filmui, šiuo metu turinčiam pavadinimą „Trigubas X 3: Ksanderio Keidžo sugrįžimas“ (angl. „xXx 3: The Return of Xander Cage“).

Kaip praneša „The Hollywood Reporter“, į kovą su V. Dieseliu stos vienintelis šiokį tokį vardą Holivude turintis kovų menų meistras Jetas Li. Tiesa, jo pasirodymas filmo į aukštumas nepakelia. Paskutinį kartą didžiuosiuose ekranuose jis pasirodė 2014 metais, bet ir tuomet jis buvo pasikviestas lengvai pamirštam vaidmeniui trečiojoje „Nesunaikinamų“ (angl. „The Expendables“).

Kol kas nežinoma, ką „Trigubo X“ filme vaidins J. Li, tačiau „The Hollywood Reporter“ išsiaiškino, kad aktoriaus įkūnijamas veikėjas kartu su bendražygiais tiesiogiai kovos su V. Dieselio veikėju.

Iki šiol daugybe gandų apipintas ir jokio aiškumo neturintis filmas po truputį gali tapti realybe, kadangi daugelis jo sudedamųjų dalių jau yra vietoje. Filmo scenarijų jau parašė F. Scottas Frazieris, o jo režisieriumi yra paskelbtas D.J. Caruso.

Prieš kurį laiką oficialiai buvo paskelbta, kad filme be V. Dieselio taip pat pasirodys Nina Dobrev, Ruby Rose ir kiekviename brangiame filme sugebantis vaidinti Samuelis L. Jacksonas.

Primename, kad pirmosiose dviejose „Trigubo X“ dalyse buvo pasakojama apie V. Dieselio įkūnijamą ekstremalaus sporto mėgėją, kurį vyriausybė pasiuntė atlikti slaptą misiją. Prastų kritikų atsiliepimų sulaukę filmai finansiškai pasirodė ganėtinai stipriai ir pavertė V. Dieselį viena didžiausių Holivudo žvaigždžių, nors jo sugrįžimas į abejotinos kokybės franšizę vis tiek stebina.

Kol kas nežinoma, kada pasirodys naujausia „Trigubo X“ dalis.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles