Naujame seriale Rupertas Grintas taps priklausomas nuo komikso

Naujame seriale Rupertas Grintas taps priklausomas nuo komikso

Rupertas Grintas, visiems pažįstamas kaip Ronis Vizlis iš Hario Poterio serijos (angl. „Harry Potter“) taps pamišusiu dėl komikso – tokią įdomybę apie savo naują vaidmenį NBC atskleidė 27-erių metų aktorius.

Naująjį projektą, kuris kol kas dar neturi pavadinimo, turėtų režisuoti serialo „Gražuolė Betė“ (angl. „Ugly Betty“) kūrėjas Silvio Horta bei serialo „Melas ir paslaptys“ (angl. „Secrets and Lies“) prodiuseris Aaronas Kaplanas.

Kol kas planuojama, kad tai bus pilotinis serialas, pasakojantis apie jaunuolį, pamišusį dėl „Imperijos miesto“ komiksų knygos, kurią prieš mirdamas sukūrė jo tėvas. Vieną dieną jis atranda, kad yra dar viena dalis, apie kurią jis anksčiau nežinojo. Be to, jis supranta, kad „Imperijos miesto“ pasaulis iš tiesų egzistuoja, ir kad jis yra vienintelis, galintis jį išgelbėti…

Reikėtų pažymėti, kad šis serialas kuriamas specialiai R. Grintui, kuris pats yra didelis komiksų gerbėjas. Jis ir prodiusuos šį serialą.

Paskutinį kartą aktorius dideliame ekrane pasirodė 2013 metais, filme „Būtina Čarlio Kountrimano mirtis“ (angl. „The Necessary Death of Charlie Countryman“). Šiais metais R. Grintas gruodžio mėnesį pasirodys komedijoje „Mėnulio vaikščiotojai“ (angl. „Moonwalkers“).

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles