Christopheris Nolanas atkūrė branduolinį sprogimą be specialiųjų efektų

Christopheris Nolanas atkūrė branduolinį sprogimą be specialiųjų efektų

Režisierius Christopheris Nolanas jau yra pagarsėjęs gebėjimu stebinti savo auditorijas filmais, kuriuose specialiųjų efektų yra itin mažai. Tiksliau, visus vaizdus jis maksimaliai stengiasi sukurti ne speicaliųjų, o praktinių efektų pagalba. Būtent tą jis padarė ir su savo naujuoju filmu „Openheimeris“ (angl. „Oppenheimer“), kuriame jis be specialiųjų efektų atkūrė branduolinės bombos sprogimą.

Jau ankstesniuose filmuose režisierius stengėsi išnaudoti praktinius efektus iki galimybių ribos. „Pradžioje“ (angl. „Inception“) jis sukūrė besisukantį koridorių, kuriame vyko viena įsimintiniausių filmo kovos scenų. „Tenet“ pasakojime jis į angarą paleido ir susprogdino tikrą Boeing 747 orlaivį, o „Diunkerke“ (angl. „Dunkirk“) prie tikrų lėktuvų pritaisė IMAX kameras, kad galėtų nufilmuoti kovas ore. Taigi, ir filmui apie Robertą Openheimerį bei branduolinės bombos sukūrimą jis pasitelkė itin daug sprogmenų.

Duodamas interviu „Total Film“ portalui režisierius teigė, kad tai buvo itin sudėtingas procesas. „Atkurti Trejybės testą be kompiuterinių efektų buvo ypatingai didelis iššūkis. Mano efektų vadovas Andrew Jacksonas bandė sugalvoti, kaip daugumą vizualiųjų filmo elementų galima būtų įgyvendinti praktiškai – nuo vizualiai išreikštos kvaintinės dinamikos, kvantinės fizikos iki paties Trejybės testo. Tai milžiniškas iššūkis“.

Panašu, kad filmas bus tikrai įspūdingas ir ne tik dėl vizualių sprendimų, bet ir ypatingai gausaus žinomų aktorių kolektyvo. Vaidmenis filme atliks Cillianas Murphy‘is, Emily Blunt, Mattas Damonas, Robertas Downey‘is Jaunesnysis, Florence Pugh, Rami Malekas, Joshas Hartnettas ir dar daug kitų. „Openheimeris“ kinus pasieks kitų metų liepos 21 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles