Pasirodė pirmasis „Vajana 2“ anonsas

Dar šiais metais kino studija „Disney“ netikėtai pristatė, jog jau lapkritį kino teatrus pasieks antroji filmo „Vajana“ dalis, o dabar jau turime ir pirmąjį žvilgsnį būsimą istoriją. Tiesa, kadangi tai nėra pagrindinis filmo anonsas, o tik „tyzerinis“, tai gauname tik žvilgsnį į animaciją ir šiek tiek pasikeitusius personažus.

Iš pirmųjų filmo kadrų panašu, kad Vajana jau yra savo genties lyderė, tačiau niekur nedingsta nei jos augintiniai, nei pusdievis Mauis. Įdomu ir tai, kad ilgą laiką šis projektas buvo vystomas ne kaip filmas, o kaip Disney+ platformos serialas, kol galiausiai studija nusprendė išmesti serialo planus pro langą ir iš to, ką jau sukūrė, sulipdyti filmą. Nemažai gerbėjų mano, kad toks sprendimas tik pakenks kūrinio kokybei, tačiau kol kas to vertinti nelabai įmanoma.

Iš filmo aprašymo panašu, kad šįkart mažai užsibūsime salose, o kaip tik – tyrinėsime nepažįstamus vandenis, kurių link Vajana yra pašaukiama savo protėvių. Visa kita kol kas yra neatskleidžiama, kaip ir kiti balso aktoriai. Iki šiol yra patvirtinti tik trys, jau pirmojoje dalyje savo balsus valdę Dwayne‘as Johnsonas, Auli‘i Cravalho ir Alanas Tudikas.

Primename, kad studija „Disney“ JAV ir kitose rinkose filmą bei pagrindinę heroję vadina Moana, tuo tarpu Europoje jos vardas buvo pakeistas į Vajaną, kas kino rinkose nėra neįprasta, siekiant išvengti neigiamų su ta rinka susijusių pavadinimo sąsajų.

Numatoma, kad „Vajana 2“ kino teatrus pasieks lapkričio 29 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles