Quentinas Tarantino nusprendė nebekurti „Kino kritikės“

Quentinas Tarantino nusprendė nebekurti „Kino kritikės“

Viena netikėčiausių naujienų šią savaitę kino pasaulyje buvo būtent tai, kad Quentinas Tarantino tiesiog ėmė ir persigalvojo dėl savo paskutinio filmo. Kaip buvo skelbiama anksčiau, „Kino kritikė“ (angl. „Movie Critic“) turėjo būti paskutinis režisieriaus filmas, tačiau jau akivaizdu, kad taip nenutiks.

Dar visai neseniai buvo pasklidę kalbos, kad pagrindinį vaidmenį filme „Kino kritikė“ atliks aktorius Bradas Pittas, jau ne kartą dirbęs su režisieriumi. Taip pat, dar 2023 metais filmo scenarijus buvo ne kartą perrašomas, dėl ko buvo nukeliami filmavimo darbai. Bet, akivaizdu, kad Q. Tarantino vis tiek nebuvo patenkintas savo būsimu filmu ir nusprendė viską nutraukti.

Taigi, po šios žinios, dešimtasis Q. Tarantino filmas vis dar yra neaiškus. Ir tai nėra pirmas kartas, kai režisierius atsisakė jau gerai išvystytų pasakojimų ir nutraukė jų kūrimo  darbus. Anksčiau Q. Tarantino ėmęsis kurti „Nužudyti Bilą“ (angl. „Kill Bill“) trečiąją dalį ir N-16 cenzo „Žvaigždžių kelio“ (angl. „Star Trek“) istoriją.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles