Jimas Carrey’is įsivaizduoja tamsų ir filosofišką „Trumeno šou“ tęsinį

Jimas Carrey’is įsivaizduoja tamsų ir filosofišką „Trumeno šou“ tęsinį

1998 m. pasirodžiusi Peterio Weiro režisuota komiška drama „Trumeno šou“ (angl. „The Truman Show“) visus ją mačiusius pavertė šiek tiek paranojikais.

DĖMESIO! TOLIAU ATSKLEIDŽIAMAS FILMO TURINYS.

 

Šio filmo pagrindinis veikėjas Trumenas Burbankas (akt. Jim Carrey), gyvenantis ramų gyvenimą idiliškame pajūrio miestelyje, atranda, kad iš tikrųjų visas jo gyvenimas – melas, o jis pats yra didžiausio televizijos realybės šou projekto žvaigždė nuo pat savo gimimo datos. Visi jo artimieji – įskaitant žmoną ir netgi tėvus – iš tikrųjų yra aktoriai. Paskutinėje filmo scenoje rodoma kaip Trumenas palieka milžinišką studiją, kurioje buvo kalinamas be savo žinios, tam, kad žengtų pirmuosius žingsnius „tikrame pasaulyje“.

Filmas buvo nominuotas trims Oskarams – geriausio antraplanio aktoriaus (akt. Ed Harris), geriausios režisūros ir geriausio originalaus scenarijaus kategorijose, taip pat pretendavo į net 7 BAFTA statulėles, iš kurių laimėjo 3 (geriausia režisūra, geriausias originalus scenarijus, geriausios dekoracijos).

Nors „Trumeno šou“ režisierius P. Weiras jau senokai – nuo 2010 m. – yra paskelbęs apie savo išėjimą į pensiją, tačiau tai netrukdo šio filmo žvaigždei aktoriui Jimui Carrey truputį pasvajoti… apie tęsinį, kuris, savaime suprantama, dienos šviesos niekada neišvys.

Duodamas interviu internetiniam pramoginiam leidiniui „Colider“, J. Carrey leidosi į filosofinius pasvarstymus, kaip galėtų atrodyti nauji Trumeno Burbanko nuotykiai: „Manau, kad „Trumeno šou“ dabar egzistuoja kažkokiu mikrolygiu. Tai buvo istorija apie makrolygį. Bet dabar kiekvienas turi prenumeratorių kanalą. Daba kiekvienas turi savo mažą „Trumeno šou“ pasaulį. […] Aš dažnai mąstau ir manęs klausia apie tai, kas atsitiko Trumenui, kai jis išėjo anapus sienos. Prireikė šiek tiek laiko, kol supratau, kad iš esmės jis ten irgi buvo vienas, kadangi visi kiti grįžo į vidų. Jie visi norėjo būti po kupolu“.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles