Naujajame „Deadpool ir Ernio“ anonse – daugiau istorijos ir Ernio

Jau liepos pabaigoje kino teatrus pasieksiantis „Deadpool ir Ernis“ (angl. Deadpool and Wolverine), kitaip dar tiesiog žinomas kaip trečiasis Deadpoolo filmas, turi pilną anonsą, kuriame išvystame šiek tiek daugiau istorijos. Jei tiksliau, jei pirmasis anonsas labiau sukosi apie Deadpoolą, tai šis – apie Ernį ir jo problemas.

Šiame anonse ir vėl išvystame palyginimų su kitais filmais (kaip pavyzdys – Pašėlusio Makso elementai), o taip pat atskleidžiama ir kiek platesnė Ernio istorija. Panašu, kad kažkurio pasaulio Ernis ir taps dabar pagrindiniu, kuris teoriškai turėtų taisyti kito Ernio klaidas. Bet kuriuo atveju, dar labiau, nors vis dar per mažai, yra Kasandra Nova. Panašu, kad būtent ji taps pagrindine filmo blogiete. Beje, kas nežino, tai Kasandra Nova yra Čarlzo Ksaviero (profesoriaus X) sesuo, turinti tokias pat telepatines galias.

Ko dar labiau netrūksta naujausiame anonse, tai keiksmažodžių, kraujo ir įvairių seksualių poteksčių. Taip pat ir kalbų apie narkotikus, o galiausiai – visas anonsas primena savotišką Marvel ir Disney erzinimą, kokias ribas galima peržengti, o kokių – ne. Na, bet plėstis labai nereikia, verčiau patiems pažiūrėti filmo anonsą!

„Deadpool ir Ernis“ kino teatrus pasieks liepos 24 dieną, o pagrindinius vadimenis atliks Ryanas Reynoldsas, Hugh Jackmanas, Emma Corin, Morena Baccarin, Karanas Sonis, Stefanas Kapicicius ir kiti.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles