„Netflix“ kurs modernų „Trijų muškietininkų“ filmą

„Netflix“ kurs modernų „Trijų muškietininkų“ filmą

„Vienas už visus ir visi už „Netflix“! tikriausiai galėtų tapti nauju šių laikų kino šūkiu. Interneto transliacijų gigantas „Netflix“ nusprendė ekranizuoti scenaristo Harrisono Query‘io sukurtą modernų scenarijų pagal Aleksandro Diuma klasika tapusią nuotykių knygą „Trys muškietininkai“ (angl. „The Three Musketeers“).

Naujo „Trijų muškietininkų“ projekto prodiuseriais bus Ericas Newmanas ir Bryanas Unkelessas iš „Screen Arcade“ bei Scottas Glassgoldas ir jo prodiuserinė kompanija „Ground Control Entertainment“. „Trijų muškietininkų“ veiksmas vyksta septyniolikto amžiaus Prancūzijoje ir pasakoja istoriją apie jauną vaikiną D’Artanjaną, kuris nori prisijungti prie galingų karaliaus sargybinių, žinomų kaip Muškietininkai. Jo kandidatūra atmetama, tačiau jis sutinka garsius muškietininkus Atą, Portą bei Aramį ir kartu su jais įsipainioja į nuotykį, kuriame gausu teismo intrigų ir šnipinėjimų. Detalių apie tai, koks bus naujasis filmas neatskleista, tačiau projektas apibūdinamas kaip kažkas labai panašaus į juostą „Neįmanoma misija“ (angl. „Mission: Impossible“). Filmo gamybinį procesą iš „Netflix“ prižiūrės Sarah Bowen.

Tai jau antrasis rašytojo H. Query‘io projektas, kurį įgyvendinti pasiima „Netflix“. 2017 m. ši kompanija sudarė milijono dolerių sandorį su autoriumi, nusipirkdami jo karinio žanro filmo scenarijų „Warparty“, prie kurio kūrimo prisidėjo ir filmo režisierius Andrew Dominikas. Projektą prodiusuos Ridley Scottas, o vaidins aktorius Tomas Hardy‘is.  Naujasis „Trijų muškietininkų“ projektas tęsia ir scenaristo H. Query‘io bei S. Glassgoldo bendradarbiavimą: drauge jie pardavė rusišką bestselerio „Spy’s Son“ versiją kino studijai „Cross Creek Pictures“ ir egzorcizmo trilerį „Incident at Fort Bragg“ kino studijai „Lionsgate“.

Kino gamybos kompanija „Screen Arcade“ šiuo metu taip pat dirba su filmu „Stebėtojas“ (angl. „The Watcher“), kuris paremtas „New York“ žurnalo internetinio puslapio „The Cut“ straipsniu ir „Netflix“ šiam projektui sudarė septynženklės sumos sandorį. Kompanija taip pat ruošiasi filmo „Bright“ tęsiniui, kur išvysime aktorius Willą Smithą ir Joelį Edgertoną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles