Gražuolė Rose Byrne grįžta į „Iksmenų“ visatą

Gražuolė Rose Byrne grįžta į „Iksmenų“ visatą

Studijai „20th Century Fox“ priklausančios „Iksmenų“ visatos prodiuseris ir trijų filmų apie mutantus režisierius Bryanas Singeris prasitarė, jog kitais metais pasirodysiančiame trečiame naujos trilogijos filme „Iksmenai: Apokalipsė“ (angl. „X-Men: Apocalypse“) ir vėl bus galima išvysti aktorę Rose Byrne, kuri 2011 metais Matthew Vaughno režisuotoje juostoje „Iksmenai: Pirma klasė“ (angl. „X-Men: First Class“) įkūnijo CŽV agentę Moirą Maktagert.

Kaip žinoma, filmo veiksmas vyks praeityje, todėl visi pagrindiniai pirmos trilogijos veikėjai atjaunės, kas ir nulėmė režisieriaus sprendimą pakeisti visus pirmos trilogijos aktorius į visiškai šviežius veidus. Tačiau žiūrovams buvo labai įdomus agentės Moros Maktagert likimas, būtent tolimesnis Čarlzo Ksaviero ir jos romantinių santykių plėtojimas, kuris negalėjo būti įtraukti į „Iksmenai: praėjusios ateities dienos“ (angl. „X-Men: Days of the Future Past“).

Filmo „Iksmenai: Apokalipsė“ veiksmas vyks devintojo dešimtmečio laikotarpyje, o jo įvykiai bus glaudžiai susieti su paskutiniojo filmo siužetinės linijos padariniais. Herojai privalės stoti į žūtbūtinę kovą su pačiu seniausiu ir dievu laikomu nemirtingu mutantu, senovės Egipte 3000 metų prieš mūsų erą gimusiu En Sabach Nuru, kurį visi puikiai pažįstą kaip Apokalipsą.

Jamesas McAvoy‘us, Michaelas Fassbenderis ir Jennifer Lawrence trečią kartą įkūnys savo vaidinamus personažus – profesorių Čarlzą Ksavierą, Magnetą ir Mistiką. Taip pat filme pamatysime atjaunėjusius pirmosios trilogijos herojus, kuriuos įkūnys Sophie Turner (Džina Grej), Alexandra Shipp (Audra), Tye Sheridanas (Ciklopas) ir pagrindinį antagonistą įkūnysiantį Oscarą Isaacą. Ar į filmą sugrįš amžinasis Ernio atlikėjas Hughas Jackmanas nepranešama.

„Iksmenai: Apokalipsė“ filmavimas prasidės gegužės mėnesi, o filmo premjera numatyta 2016 m. gegužės 18 dieną. „Iksmenai: praėjusios ateities dienos“ tapo pačiu pelningiausiu serijos filmu ir visame pasaulyje užsidirbo per 750 milijonų dolerių.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles