Internete paviešintas pirmasis filmo „Guava Island“ anonsas

Internete paviešintas pirmasis filmo „Guava Island“ anonsas

Kiek anksčiau šiais metais pasirodė pranešimai, kad aktorius ir dainininkas Donaldas Gloveris (geriau žinomas sceniniu vardu Childish Gambino) ir dainininkė Rihanna filmuojasi Kuboje ir panašu, kad pagaliau to slapto filmavimosi vaisius galime išvysti. Filmo „Guava Island“ (liet. „Guavos sala“), kurio pavadinimas visiems taip pat buvo naujiena, anonso premjera įvyko D. Gloverio organizuojamame „PHAROS“ festivalyje, Naujojoje Zelandijoje. Kadangi filmo anonsas perfilmuotas festivalyje dalyvavusio gerbėjo, kokybe jis nepasižymi, tačiau vaizdas gan aiškus.

Šis filmas, kuris laikomas D. Gloverio alter ego (kitas aš) Childish Gambino filmu, buvo režisuotas jo ilgamečio kolegos Hiro Murai, kuris kartu su atlikėju dirbo ties televizijos tinklo „FX“ serialu „Atlanta“ ir muzikiniais vaizdo klipais „This is America“ bei „Sober“. Filmo „Guavos sala“ anonse matome D. Gloverį ir Rihanną labai idiliškai, tačiau tuo pat metu ir apgaulingai atrodančioje situacijoje: „Mes gyvename rojuje, tačiau nei vienas iš mūsų iš tikrųjų neturime laiko ar prasmės čia gyventi,“ – anonse sako D. Gloverio personažas. Filme taip pat vaidina aktoriai Letitia Wright ir Nonso Anozie.

D. Gloveris pareiškė, kad jo ketvirtasis albumas ir dabar vykstantis „This is America“ turas bus paskutinieji jo, kaip Childish Gambino, karjeroje. Ši naujausia „PHAROS“ festivalio dalis buvo skirta užbaigti turui, tačiau kiek anksčiau D. Gloveris patyrė kojos traumą turo metu, todėl buvo priverstas pakeisti keletą turo datų. Naujienų apie naująjį filmą „Guavos sala“ nėra daug, tačiau panašu, kad  pirmasis, nors ir ne aukščiausios kokybės į viešumą patekęs anonsas, žada tikrai neblogą filmą:

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles