Dwayne’as Johnsonas negrįš į paskutinius „Greitų ir įsiutusių“ filmus

Dwayne’as Johnsonas negrįš į paskutinius „Greitų ir įsiutusių“ filmus

Kitų metų sausį prasidės paskutinių „Greitų ir įsiutusių“ (angl. „Fast and Furious“) filmavimai. Dešimta ir vienuolikta dalys bus kuriamos tuo pačiu metu ir devintasis filmas jau surinko kiek įmanoma daugiau veikėjų dideliam finalui. Tačiau vieną smagiausių serijos veikėjų įkūnijantis aktorius Dwayne’as Johnsonas pareiškė vis tik nepasirodysiantis paskutiniuose filmuose.

Ne paslaptis, kad paskutinį kartą kartu pasirodydami aštuntame serijos filme, aktoriai D. Johnsonas bei Vinas Dieselis dažnai pykdavosi filmavimo aikštelėje. Paskutiniuose interviu, prisimindamas šiuos ginčus, V. Dieselis prisipažino galintis būti labai griežtas kaip prodiuseris ir kad jis šitaip stengėsi bet kokia kaina išspausti reikiamą vaidybą. D. Johnsonas išgirdęs šiuos komentarus tik nusijuokė. Jo agentas, reklamuodamas naująjį aktoriaus filmą „Džiunglių kruizas“ (angl. „Jungle Cruise“), patvirtino, kad nors D. Johnsonas linki sėkmės savo kolegoms, tačiau į paskutinius „Greitų ir įsiutusių“ filmus jis nesugrįš.

Bet aktorius visiškai nepaliks „Greitų ir įsiutusių“ visatos, nes šalutinio projekto „Hobsas ir Šo“ (angl. „Hobbs & Shaw“) tęsinys vis tiek yra planuojamas, o „Universal“ studija taip pat neketina paleisti pelningos filmų serijos net ir po dviejų dalių finalo, ir svarsto apie papildomą šalutinį projektą, kuris būtų vedamas moterų veikėjų.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles