Tomas Hanksas filmuosis naujame Weso Andersono filme

Tomas Hanksas filmuosis naujame Weso Andersono filme

Amerikiečių leidinys „The Hollywood Reporter“ praneša, kad dukart Oskaro laureatas Tomas Hanksas filmuosis naujame Weso Andersono filme. Per savo ilgą karjerą T. Hanksas ne kartą dirbo su tokiais režisieriais kaip Stevenas Spielbergas, Robertas Zemeckis, Ronas Howardas ar Paulas Greengrassas, tačiau tai bus pirmas kartas, kai jis jėgas suvienys su „Tenenbaumų“ (angl. „The Royal Tenenbaum“), „Mėnesienos karalystės“ (angl. „Monnrise Kingdom“) ir „Viešbučio „Didysis Budapeštas““ (angl. „The Grand Budapest Hotel“) kūrėju.

Naujasis, pavadinimo dar neturintis filmas turėtų būti filmuojamas Ispanijoje. Ir kol kas panašu, kad W. Andersonas vėl daugiausia remsis ne kartą patikrintais aktoriais: Tilda Swinton, Billu Murray’umi ir Adrienu Brody’iu. Tuos pačius aktorius išvysime ir šiemetiniame/ pernykščiame W. Andersono filme „Siunta Prancūzijai“ (angl. „The French Dispatch“), kuris plačiajai auditorijai bus prieinamas nuo spalio 29 d.

„Siunta Prancūzijai“ buvo įtraukta į simbolinę, pernai neįvykusio Kanų kino festivalio programą, tačiau šiemet tuose pačiuose Kanuose jau pilnateisiškai dalyvavo pagrindinėje konkursinėje programoje ir buvo parodytas Kanų kino teatro salėse. „Siunta Prancūzijai“ buvo nufilmuota Anguleme, Prancūzijoje, ir, be jau minėtų aktorių, jos plakatas mirga tokiomis žinomomis pavardėmis kaip Benicio del Toro, Léa Seydoux, Frances McDormand, Timothée Chalametas, Owenas Wilsonas, Elisabeth Moss, Saoirse Ronan, Edwardas Nortonas, Lievas Schreiberis, Christophas Waltzas, Williamas Dafoe – daugelis jų su W. Andersonu taip pat bendradarbiauja jau ne pirmą kartą.

„Siunta Prancūzijai“ yra istorijų, paimtų iš paskutinio amerikietiško žurnalo, publikuoto išgalvotame XX a. Prancūzijos miestelyje, rinkinys. Ir, žinoma, tos istorijos papasakotos su niekuo kitu nesupainiojamu unikaliu W. Andersono stiliumi.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles