Joon-ho Bongo naujajame filme „Mikis 17” Markas Ruffalo vaidins „dar vieną psichopatą“

Joon-ho Bongo naujajame filme „Mikis 17” Markas Ruffalo vaidins „dar vieną psichopatą“

Naujas „Parazito“ (kor. „Gisaengchung“, 2019 m.) režisieriaus Joon-ho Bongo filmas „Mikis 17“ (angl. „Mickey 17“) – amerikiečių rašytojo Edwardo Ashtono mokslinės fantastikos romano „Mikis 7“ (angl. „Mickey 7“) ekranizacija – jau dabar yra vienas laukiamiausų 2024 m. filmų. Robertas Pattinsonas čia atliks pagrindinį – pakartotinai vis klonuojamo kosmoso tyrinėtojo, pasiųsto į misiją kolonizuoti amžino įšalo planetos Niflheimo – vaidmenį. Mikis siunčiamas atlikti pačias pavojingiausias, netgi savižudiškas užduotis. Kiekvieną kartą, kai jis numiršta, jis yra prikeliamas naujame kūne, išsaugojęs prisiminimus iš savo ankstesnių gyvenimų. Tik po šeštos mirties Mikis 7 suvokia savo susitarimo sąlygas ir tai, kodėl tai buvo vienintelė likusi pozicija, kai jis į ją aplikavo.

Taip pat šiame filme vaidins Stevenas Yeunas, Naomi Ackie ir Toni Collette ir Markas Ruffalo. Būtent M. Ruffalo patvirtino, kad jam vėl teko antagonisto vaidmuo, apibūdindamas jį kaip „dar vieną suknistą psichopatą“. Jis atskleidė daugiau detalių paaiškindamas, koks yra kosminei kolonizavimo ekspedicijai vadovaujantis komendantas: „Šis tipas yra bjaurus diktatorius, fašistas, narcizas, manau daugiau mažiau aišku“.

„Warner Bros.“ Neseniai paskelbė, kad „Mikio 17“ premjeros data iš šių metų kovo 29-osios perkeliama, tačiua naujos datos nenurodė. Tai turėtų paaiškėti netrukus.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles