Septintojo „Sostų karų“ sezono pirmoji serija bus viena ilgiausių premjerų

Iki septintojo „Sostų karų“ (angl. „Game of Thrones“) sezono premjeros lieka jau tik pusantro mėnesio. Kūrybinė komanda jau spėjo pasidalinti sezono anonsu, tuo tarpu šiandien šie atskleidė ir dar vieną smagią žinią – ateinanti pirmoji septinto sezono serija bus viena ilgiausių „Sostų karų“ premjerų.

Pasak serialą transliuojančios televizijos HBO, pirmoji serija truks 59-ias minutes ir jeigu neskaičiuoti pilotinės (serialo įvadinės serijos, kurios trukmė buvo 62 min.) – ši serija premjerų atžvilgiu yra ilgiausia. Tai tik dar sykį patvirtina gandus, jog ateinančio septintojo sezono serijos turėtų būti ilgiausios trukmės, lyginant su praėjusiais sezonais, o tai leidžia suprasti ir pagrindiniai serialo aktoriai:

„Pirmąsyk atsivertus šio sezono scenarijų, aš pagalvojau „Velnias, aš turėsiu mokintis savo tekstą““, – portalui „Entertainment Weekly“ tarė Emilia Clarke. „Atvirai pasakius, šį sykį mes filmavome gerokai ilgiau. Aš nuoširdžiai nesuprantu, kas vyksta“.

Aktorei antrino ir kitas serialo aktorius, Nikolaj Coster-Waldau, kuris įkūnija Jaime Lannisterį: „Jaučiu, kaip mes panirome į visiškai kitą atmosferą. Viskas vyksta gerokai greičiau, negu aš esu įpratęs. Įsivaizduokit, tam tikri scenarijaus vingiai dabar dažniausiai įvyks vienos serijos metu, kai anksčiau reikėdavo tokio tipo įvykių laukti netgi visą sezoną“.

Littlefinger personažą vaidinantis Aidanas Gillenas jaučia artėjančią serialo pabaigą: „Kuomet visa tai baigsis, jausmas širdy turėtų būti itin saldus. Žinoma, bus labai liūdna, nes visa tai pasibaigs, o šiaip, tu juk negali vanoti negyvo žirgo. Na, gerai, vanoti gali, nors neturėtum“, – šmaikštaudamas interviu pabaigė aktorius.

Aktorius taip pat netiesiogiai užsiminė ir apie savojo personažo likimą seriale: „Mes dar turime gausybę istorijos, kurią turime papasakoti. Šis ir artėjantis „Sostų karų“ sezonas bus tiesiog prifarširuotas veiksmo, tad bus labai įdomu pamatyti, kas iš to išėjo. Per pastaruosius septyneris metus šis serialas mano gyvenime vaidino didžiulį vaidmenį ir garantuotai vaidins ateinančiais metais, tai tikrai taip, aš tikrai jaučiu artėjančią pabaigą“.

„Sostų karai“ į televizijos ekranus atkeliaus jau liepos 16-ąją, tuo tarpu kviečiame dar sykį pasižiūrėti serialo anonsą:

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles