Londone visą savaitgalį karaliavo persirengėliai

Londone visą savaitgalį karaliavo persirengėliai

Kaip ir kasmet, ir net ne vieną kartą, Jungtinės Karalystės sostinė Londonas vienam savaitgaliui tapo persirengėlių rojumi. Gegužės 26-28 dienomis vyko populiariosios kultūros renginys „MCM London Comic Con“, kuriame sukosi masės įvairiausiais kostiumais pasidabinusių žmonių.

Per visą savaitgalį Londono ExCeL parodų rūmuose prasisuko daugiau nei 120 tūkstančių žmonių, kurie turėjo galimybę susipažinti su naujausiais artėjančiais studijų „Universal“ ir „Warner Bros.“ projektais, apžiūrėti įvairiausius filmų atributus ir įsigyti įvairiausių smulkmenų.

Eidamas per parodų rūmus galėjai pamatyti visko  – oficialius „Nuostabiosios moters“ kostiumus, „Transformerių“ automobilius, Gotamo policijos automobilį, Gru mašiną iš „Bjauriojo aš 3“ ir dar daugiau filmų dekoracijų. Smalsesni galėjo net pasidaryti pimpačkiukišką tatuiruotę, pavyzdžiui, bananą su sparnais. Kiekvienas parodos dalyvis turėjo galimybę pamatyti, prisiliesti ir tris dienas užsiimti įvairiausiomis veiklomis.

Kalbant apie veiklas, jų buvo išties daug. Filmų pristatymai ar tiesiog pokalbiai su aktoriais iš „Žvaigždžių karų“, CW kanalo serialų „Strėlė“ ir „Žaibas“, taip pat ir susitikimai su aktoriais iš senesnių laikų ar tiesiog kitų projektų – pvz. Andrew Lee Potts iš serialo „Bevielis“ (angl. „Wireless“), senąjį originalųjį Hulką suvaidinusiu Lou Ferighno, Flasho Gordono aktorių Samą J. Jonesą ir daugybę kitų.

Nebuvo nuvilti ir technologijų ar žaidimų asai. Parodos metu vyko kelių žaidimų čempionatai, o pavargusiems buvo suteikta galimybė išbandyti naujausias technologijas – žaisti pačius naujausius žaidimus, sukurtus tik Virtualiai Realybei.

Galiausiai, visų bene labiausiai laukiami renginiai buvo Cosplay čempionatai, vykę dvi dienas iš eilės. Jų nugalėtojai laimėjo net dvi keliones. Vienas pora – į Madride, Ispanijoje vyksiantį Tarptautinį Cosplay Lygos čempionatą, antroji pora – Japonijoje vyksiantį Cosplay suvažiavimą.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles