Naujausiuose „Iksmenuose“ didžiausias dėmesys bus skirtas Magnetui ir Mistikai

Naujausiuose „Iksmenuose“ didžiausias dėmesys bus skirtas Magnetui ir Mistikai

2016 metais pasirodysiantis jau aštuntasis žinomos mutantų franšizės filmas „Iksmenai: Apokalipsė“ (angl. „X-Men: Apocalypse“) susikoncentruos ties Eriko (Mangetas) ir Reiven (Mistike) romanu. Kaip skelbia artimiausi studijos „20 Century Fox“ šaltiniai, jų ryšys taps dar tvirtesnis, kas galiausiai leis jiems patirti romantiškų jausmų bangą. Ši netvirta, tačiau gana šilta herojų sąjunga privers nemaloniai jaustis kitam „Iksmenų“ herojui Henkui (Žvėris), kuris jau seniai jaučia šiltus jausmus Reiven, tačiau nedrįsta prisipažinti. Iš tokių iš studijos pusės sklindančių užuominų galima tik numanyti, jog juostos epicentre atsidurs meilės trikampio santykių aiškinimasis.

Trečią kartą Magneto ir Mistikos vaidmenis atliks Michaelis Fassbenderis ir Jennifer Lawrence, kurie tapo vienais pagrindinių herojų paskutiniuose dviejuose franšizės filmuose. Žvėrį ekrane įkūnysiantis Nicholasas Houltas atliko ne tokį svarbų vaidmenį, tačiau būsimame filme jis bus vienu svarbiausių personažų, nuo kurio priklausys visų kitų herojų likimas.

Taip pat, į filmą žada sugrįžti visų dalių talismanas ir populiariausias veikėjas Ernis, kurį jau daugiau nei keturiolika metų vaidina nepakeičiamas Hughas Jackmanas. Evanas Petersas, per „Iksmenus: Praėjusios ateities dienos“ (angl. „X-Men: days of the Future Past“) su savo Gyvsidabrio personažu sukėlęs ažiotažą, taps naujo filmo dalimi. Jamesas McAvoy‘us šį kartą turės kuklesnį savo vaidinamo veikėjo pasirodymą, o Chaningas Tatumas perteiks vieno labiausiai mėgiamo komiksų gerbėjų veikėją Gambitą.

Filmo „Iksmenai: Apokalipsė“ veiksmas vyks devintojo dešimtmečio laikotarpyje, o jo įvykiai bus glaudžiai susieti su paskutiniojo filmo siužetinės linijos padariniais. Herojai privalės stoti į žūtbūtinę kovą su pačiu seniausiu ir dievu laikomu nemirtingu mutantu, senovės Egipte 3000 metų prieš mūsų erą gimusiu En Sabach Nuru, kurį visi puikiai pažįstą kaip Apokalipsą.

Filmą ir vėl režisuos Bryanas Singeris, kuris filmavimo darbų pradžią numatęs jau 2015 metų gegužės mėnesį. Filmo premjera numatyta 2016 metų gegužės 27 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles