Animacinio BBC serialo pagrindu sukurtas 3D filmukas jau kinuose

„Džesis ir Petas“ („Postman Pat. The Movie“) – tai naujas animacinis filmas visai šeimai, nudžiuginsiantis ne tik mažuosius. Įtraukianti, greita ir pilna taiklių nuorodų į mūsų kasdienybę – ši istorija tikrai patiks ir suaugusiems. Pagal kelis dešimtmečius BBC kurtą ir Jungtinėje Karalystėje rodytą serialą pastatytas „Džesis ir Petas“ į didžiuosius ekranus atkeliauja jau šį savaitgalį.

Nors paštininko profesija Lietuvoje ne tokia populiari, tačiau mažo Britanijos miestelio, kuriame gyvena Petas ir gerokai nurautas jo kačiukas Džesis, gyventojams atrodo kitaip. Matydami, kaip sukasi Petas ir kaip jį myli visas miestelis, daugelis kaimynų atsidūsta – „O, kad ir aš būčiau paštininkas…“.

Yra ko pavydėti, nes paštininkas Petas ne tik draugiškiausias ir geriausias pašto darbuotojas. Jis –nepranokstamas dainininkas. Dainuojantį Petą filmuke įgarsino ne kas kitas, o airių dainininkas Ronanas Keatingas. Lietuviškai filmuko personažus prakalbino Jurgis Damaševičius, Giedrius Arbačiauskas, Algis Dainavičius bei kiti šio reikalo profesionalai.

Nuotaikingą istoriją matysime ne tik įprastu, bet ir 3D formatu. Svarbiausią savo siuntinį – juoką ir gerą nuotaiką – „Džesis ir Petas“ pristatys visiems ir laiku. Kinuose nuo lapkričio 14 dienos.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles