Pasirodžiusiame klipe – Loganas ir jo „naujasis darbas“

Kino kompanija „20th Century Fox“ pasidalino nauju ir intriguojančiu filmo „Loganas“ (angl. „Logan“) klipu. Jis yra kiek neįprastas, pradedant tuo, kad tai yra ištrauka iš paties filmo ir baigiant – klipas yra nespalvotas.

Klipe Loganą matome vairuojantį limuziną, keista, bet tai ir yra jo „naujasis darbas“. Kol Loganas jį vairuoja gale besilinksminant įvairiems klientams, mes girdime balso pranešimą, kurį jis paliko kažkam, pardavinėjančiam laivą. Balso įrašas atskleidžia tikrai įdomių filmo istorijos užuominų ir leidžia pajusti, koks varganas tapo Ernio gyvenimas.

Trumpai apie patį balso įrašą: jo pradžioje Loganas prisistato kaip Jamesas Howlettas (toks buvo personažo vardas dar prieš prisijungiant prie programos „Ginklas X“). Jamesas/Loganas skambina dėl laivo, kurio skelbimą laiko rankoje ir nori jį nusipirkti už 60 tūkstančių dolerių. Tai būtų dovana jo tėvui atsistatydinimo proga. Yra realu, jog „tėvas“ šiame kontekste yra Profesorius X (akt. Patrickas Stewartas) ir galbūt savo paskutiniąsiąs dienas jis nori praleisti būtent jūroje. Tai tik spelionės, bet jos atrodo pakankamai tikroviškos.

Su kiekvienu pasirodančiu filmo anonsu, naujomis nuotraukomis ir tokiais klipais, visi tik dar labiau nekantrauja pagaliau pamatyti paskutiniąją šio superherojaus filmo dalį. Priemenu, kad iki premjeros datos liko mažiau nei mėnuo ir kovo 3 dieną filmas debiutuos kino teatruose.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles