Bruce‘as Willisas leisis į šuns paieškas

Bruce‘as Willisas leisis į šuns paieškas

Galima sakyti, kad Bruce‘as Willisas jau tapo tikra Holivudo veiksmo filmų legenda. Karts nuo karto taip nutinka, kad aktorius suvaidina ne tik kokiame eiliniame veiksmo filme, bet ir kokioje nors naujoje veiksmo komedijoje. Toks labiau komiškas amplua aktoriui visai tinka, tad nenuostabu, kad jis apsiima dar vieno vaidmens, kurį atliekant reikės pasistengti gerai juokinti žiūrovus.

Kaip praneša „Deadline“, aktorius ir vėl bendradarbiaus su Marku ir Robu Cullenais, kurie prieš penkerius metus parašė scenarijų filmui „Tik nekvieskite farų!“ (angl. „Cop Out“). Šįkart broliai Cullenai kartu ir režisuos, ir prodiusuos filmą.

Juostoje bus pasakojama apie B. Williso veikėjo šuns pagrobimą. Kai geriausias draugas Badis pagrobiamas žinomos gaujos, privatus detektyvas iš Los Andželo pradeda tvarkytis su gauja. Jį ima vaikytis vis daugiau skirtingų grupuočių noriu, tačiau pagrindinis tikslas – mylimas draugas ir kompanionas.

Kada pasirodys filmas ir kas dar turi vadinti, nepanešama.

Paskutinį kartą aktorių buvo galima pamatyti antroje filmo „Nuodėmių miestas“ (angl. „Sin City 2: A Dame to Kill For“) dalyje, o jau visai greitai, jis pasirodys muzikinėje komedijoje „Rokas rytuose“ (angl. „Rock the Kasbah“) kartu su Zooey Deschanel ir Billu Murray’umi.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles