Filmo „San Andreas“ žvaigždė Dwayne‘as Johnsonas: „Kai ką tikrai sugebu – būti nuoširdus“

Buvęs profesionalus imtynininkas, charizmatiškasis aktorius Dwayne’as Johnsonas gegužės 29 dieną sugrįš į kino ekranus, kad išgelbėtų griuvėsiais virstančios Kalifornijos gyventojus naujajame veiksmo trileryje „San Andreas“. Nors neretai filmai apie katastrofas atrodo lyg būtų iš fantastikos srities, naujasis režisieriaus Brado Peytono darbas – itin kruopščiai apgalvota juosta, kurią kuriant filmo autorius konsultavo gausus mokslininkų būrys.

Kaip Variety.com žurnalistams pasakojo gelbėtojų sraigtasparnio pilotą Rėjų filme „San Andreas“ įkūnijęs 43-ejų D.Johnsonas, filmo siužetas buvo narpliojamas po siūlelį, siekiant išvengti nesusipratimų. „Scenarijų skaitė ir vertino aukščiausio lygio seismologai. Galiausiai jie pasakė, kad visi „San Andreas“ parodomi vaizdai yra tikėtini ir galėtų atitikti tikrovę tokios nelaimės metu. Jie palaimino ir cunamį. Niekuomet nesu dirbęs prie projekto, kuriame dalyvautų tiek mokslo konsultantų ir tyrėjų“, – kalbėjo veiksmo filmų žvaigždė.

D.Johnsonas pridūrė lengvai įsijautęs į Rėjaus personažą, mat jiedu panašūs. „Jis dirbantis vyrukas, kuris yra išsiskyręs ir mėgina išsaugoti gerus santykius su dukra. Man ši situacija puikiai pažįstama, juk ir pats esu išsiskyręs bei turiu 13-os metų dukrą Simone, kuri labai greitai auga ir su kuria stengiuosi būti kuo artimesnis“, – sakė jis.

Rolė filme „San Andreas“ – dar vienas laiptelis itin sėkmingoje D.Johnsono karjeroje po šiemet puikiai įvertinto jo vaidmens filme „Greiti ir įsiutę 7“. Pats aktorius tikina siekiantis būti kine kuo įvairiapusiškesnis. „Holivude ilgiau išsilaikyti gali tik jei esi universalus. Aš nebaigiau prestižinės aktorystės mokyklos, atkeliavau į kino industriją iš imtynių ringo. Imtynės mane daug ko išmokė ir bus visada mano širdyje. Tačiau turiu ką parodyti ir kaip aktorius. Kai ką tikrai sugebu – būti nuoširdus“, – teigė D.Johnsonas.

Šią savaitę aktorius buvo pagerbtas Holivude – greta Los Andžele esančio Kinų teatro (angl. TCL Chinese Theatre) aktorius paliko savo rankų ir kojų įspaudus pusiau sustingusiame betone. Renginio nuotraukas išvysti galite čia: http://www.dailymail.co.uk/tvshowbiz/article-3088763/Dwayne-Johnson-proudly-shows-gorgeous-girlfriend-Lauren-Hashian-hand-footprint-ceremony.html

Filme „San Andreas“ Kaliforniją sudrebina itin galingas devynių balų stiprumo žemės drebėjimas. Įsivyrauja chaosas, tačiau Rėjus negali pasiduoti panikai – jis privalo išgelbėti dukterį (akt. Alexandra Daddario). Drauge su buvusia žmona (akt. Carla Gugino) jis leidžiasi į kelionę iš Los Andželo į San Fransiską, kur jų vienturtė dar gali būti gyva. Tačiau klastingos gamtos jėgos dar nenurimo – kai atrodo, jog blogiausia jau praeityje, paaiškėja, kad žemės drebėjimas tebuvo tik pradžia.

Su stichija besigrumiantis D.Johnsonas ir įspūdingi griūvančios Kalifornijos vaizdai filme „San Andreas“ Lietuvos žiūrovų kinuose lauks nuo gegužės 29 dienos.

Filmo „San Andreas“ anonsas:

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles